Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
    Piotr Benet
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Komu zlecić wykonanie witryny ?

Zależy mi na stronie-wizytówce. Taka z kilkoma podstronami: o mnie, kontakt i realizacje. Znacie kogoś dobrego i niedrogiego?

mezo
    Gość

Odp: Komu zlecić wykonanie witryny ?

A pytałeś u wujka Google? Najlepiej będzie, jeżeli wyślesz do kilku firm zapytanie w sprawie strony - będziesz miał przekrój na co możesz liczyć i ile to będzie kosztowało. Nie napisałeś jaki masz budżet więc możemy jedynie strzelać. Jeżeli chcesz coś fajnego z indywidualnie dobraną grafiką to rzuć okiem na to portfolio - przyznasz, że przykuwają wzrok.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 17-02-17 o 15:48 Powód: spam

pepka
    Gość

Od jakiegoś czasu współpracuję w zakresie pozycjonowania i tworzenia stron z Panet. Jest to jedna z większych firm z Pomorza. Tutaj masz linka do bezpośredniej oferty
    Napisz do nich na czym Ci zależy. Wskaż stronę która Ci się podoba - a oni wycenią koszt usługi. Strona będzie dobrze zoptymalizowana - a więc G nie powinien mieć problemów z szybką indeksacją.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 17-02-17 o 15:48 Powód: spam

masterchef
    Gość

Jeżeli nie posiadasz żadnych umiejętności i wiedzy na temat projektowania stron internetowych, zwróć się do agencji reklamowych, których zadaniem jest promowanie Twojego wizerunku poprzez różne środki masowego przekazu.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

matysart.pl - dobra, niedroga firma

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Mi mój sklep internetowy na dzień dzisiejszy pozycjonuje firma, z usług której jestem zresztą bardzo zadowolona. Jest to trzecia już firma pozycjonująca. Niestety dwie poprzednie brały jedynie pieniądze ale strona jak była na tej trzeciej stronie w wynikach google to tak sobie stała. Zero wyników co było bardzo frustrujące. Obecnie jestem o wiele bardziej zadowolona. Sklep jest już na wybrane frazy na 1 stronie. Wprawdzie na 9 miejscu ale i tak jest to lepiej niż 3 strona !
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 17-02-17 o 15:49 Powód: spam

ottovw
    Gość

Agencja webmasterska, polecam! Jak szukałem kogoś do zaprojektowania mojej strony, wszyscy proponowali mi mniej więcej to samo. W końcu na Facebooku znalazłem fanpage jednej z agencji i zdecydowałem się na nich. Muszę przyznać, że to było trafiona decyzja. Przygotowali dla mnie autorski CMS, oryginalna grafikę i jestem bardzo zadowolony!
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 13-09-16 o 12:58 Powód: wycięty spam

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Najlepiej jak zlecisz to jakiemuś studenciakowi. Zrobi taką samą robotę jak agencja za połowę ceny.

Początkujący Avatar byczastrona
    Mieszka w
    Raz TU, raz TAM
    Siła Reputacji
    0

Facebook kosztował ponad 1 milion PLN a jest teraz wart kilka bądź kilkanaście miliardów dolarów. Dokładnie nie wiem. Ale piszę to tylko po to, aby nie sugerować się w drugą stronę. Strona za miliony często staje się stroną wartą miliardami, ale rzadko kiedy strona za kilkaset zł będzie warta miliony.

nartowy
    Gość

Zalezy co potrzebujesz, nie wszyscy robią wszystko

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia