Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Koprobo
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Gadzety reklamowe

Co sadzicie o gadzetach reklamowych? Dobra forma promocji czy nie?

Kulturny Piesel
    Gość

Odp: Gadzety reklamowe

Jesli odpowiednio sie dobierze gadzety do branzy w jakiej dziala firma, to tak

Koprobo
    Gość

Zajmujemy sie herbatami i kawami. Myslalem nad rozdawaniem kubkow z logotypem firmy na jakichs targach. Chyba pasuje, nie?

Kulturny Piesel
    Gość

Wedlug mnie jak najbardziej. Jesli moge doradzic, to polecam skorzystac z firmy anger.pl - maja ciekawe oferty jestli chodzi o kubki z nadrukiem

Początkujący Avatar elaveaux
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Koprobo Zobacz post
    Zajmujemy sie herbatami i kawami. Myslalem nad rozdawaniem kubkow z logotypem firmy na jakichs targach. Chyba pasuje, nie?
    Jeśli do jakiejś branży pasują gadżety w postaci kubków to właśnie do tej związanej z herbatami i kawami. Chociaż ja osobiście nie zamieniłabym jednak mojego ulubionego kubka na kubek z logotypem jakiejś firmy. A może pojemniki na kawę/herbatę?

marysia
    Gość

A projekt logo już masz? Bo to też jest ważne dla skuteczności kampanii z wykorzystaniem gadżetów.
    Nadrukowanie samej nazwy firmy i danych kontaktowych to za mało. Logo powinno rzucać się w oczy i zapadać w pamięć.
    Warto o tym pomyśleć jeszcze przed zamówieniem gadżetów.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-03-15 o 14:11

mezo
    Gość

Cytat Napisał marysia Zobacz post
    A projekt logo już masz? Bo to też jest ważne dla skuteczności kampanii z wykorzystaniem gadżetów.
    Nadrukowanie samej nazwy firmy i danych kontaktowych to za mało. Logo powinno rzucać się w oczy i zapadać w pamięć.
    Warto o tym pomyśleć jeszcze przed zamówieniem gadżetów.
    Ja również jestem zdania,że gadżety powinny być praktyczne a jednocześnie zapadać w pamięć. Może warto byłoby zastanowić się nad czymś bardziej oryginalnym?

Jakiś czas temu zamawialiśmy w firmie gadżety dla stałych klientów .Postawiliśmy na mini latarki. Nie był to duży koszt ale jednak bardzo spodobał się klientom.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-03-15 o 14:10

Siła Reputacji
    0

Z tego co wiem firma fitchoice.eu działa bardzo długo na rynku gadżetów reklamowych. Po przedstawieniu referencji okazało się, że współpracują z Coca-Colą, KGHM, marką Sony i wieloma innymi, większymi podmiotami. Nadrukują ci wszystko, w jakiej chcesz jakości. Partnerstwo wiarygodne, bez żadnej ściemy, ani ukrytych dopłat.

Artcomq
    Gość

Tak, warto. Praktyczne przedmioty służą dłużej a tym samym dłużej pełnia funkcje promocyjną. Można na nich drukować wiele rodzajów informacji.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia