Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
    masterchef
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Ćwiczenia na koncentrację

Z ćwiczeń na koordynację polecam kręcenie wymachy okrężne rąk w przeciwne strony lub zataczanie kół nad głową i przy brzuchu każdą dłonią również w przeciną stronę :0.

Początkujący
    Mieszka w
    Olsztyn
    Siła Reputacji
    0

Ja polecam kulki do zgniatania w rękach - mi pozwalają się*bardzo zrelaksować. Im większego relaksu potrzebujesz, tym mocniej ściskasz. A jak to nie pomaga to zawsze można cisnąć nią o ścianę

Bromek4
    Gość

Można też pić kawę na koncentrację ale to na krótką metę bo kawa uzależnia i wypłukuje magnez

Mariusz25
    Gość

ja nie wierzę w takie rzeczy ale jeżeli to komus pomaga to ok

Piotr Benet
    Gość

Podobno wszystkiego można się nauczyć - nawet koncentracji.

ciekawymarian
    Gość

Trochę abstrachując (ale może w innych dziedzinach też jest pomocne), ja uczę się koncentracji sportowej grając w tenis stołowy - potem to rzutuje pozytywnie w innych sportach (drużynowy )

Alina
    Gość

Ja miałam problem z koncentracja i skupieniem uwagi z powodu braku magnezu. Pije dużo kawy i nie trudno o wypłukanie magnezu. Nawet nie zdawałam sobie sprawy jak ważny jest w organizmie. Pani w aptece poleciła mi chela mag b6 i szybko wszystko wróciło do normy

Uczestnik Forum redaktor DI
    moderator
    admin

Siła Reputacji
    10

Przy niedoborach magnezu zamiast zakupów w aptece można zwyczajnie sięgnąć po banany (dojrzałe), kakao, kaszę gryczaną, czy fasolę - bardzo dobre źródła magnezu, bez biegania za reklamowanymi suplementami. A przy okazji dostarczają tez paru innych mikroelementów i witamin.

Bunia
    Gość

Jeśli chodzi o ćwiczenia na koncentrację, to gorąco polecam naukę żonglowania (to ćwiczenie synchronizuje nasze półkule mózgowe), a także zabawę kośćmi polegającą na tym, że rzucamy określoną liczbą kości, "rzucamy na to okiem" przez dosłownie sekundę- dwie, a następnie zakrywamy je dłonią i staramy się powiedzieć ile oczek było w sumie na wszystkich kościach. Polecam i życzę powodzenia i wytrwałości w nauce

Grzesiek91
    Gość

1 z 1 użytkowników oceniło ten post pozytywnie.

Żeby się skoncentrować trzeba wyeliminować wszystko co Cię dekoncentruje. Podstawa to sprzyjające środowisko do nauki tj. wyłączony telefon, facebook i inne takie rozpraszacze.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia