Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
    Mirtka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Ćwiczenia na koncentrację

Czy znacie jakieś skuteczne ćwiczenia, które w szybkim czasie przyniosą efekty w większej koncentracji w nauce?
    Zaczęłam się ostatnio uczyć intensywnie języków obcych a także mam sporo materiałów na studiach prawniczych do nadrobienia - czy ktoś poleci coś skutecznego na kontentację?
    Tylko nie żadne suplementy i tabletki - od tego raz już odchorowałam...

Bylaty
    Gość

Odp: Ćwiczenia na koncentrację

Nie wiem jak bardzo jesteś tutaj skłonna skorzystać z bardziej niekonwencjonalnych metod na koncentrację ale ja polecę CI swój sposób - Fruiti na koncentrację http://fruiti.pl/ - mnie ten system polecił mój nauczyciel na studiach - dzięki niemu po tygodniu czasu uczyłem się 2 razy szybciej a używałem tego tylko 20 minut dziennie.
    Podobne efekty mieli moi znajomi.

Czytałem trochę o tych technikach i jest to oparte ma metodach Silvy - potwierdzone naukowo i jeśli chodzi o tego rodzaju ćwiczenia na koncentrację to te w internecie cieszą się najlepszymi opiniami.

Mirtka
    Gość

Ćwiczenia na koncentrację

Cytat Napisał Bylaty Zobacz post
    Nie wiem jak bardzo jesteś tutaj skłonna skorzystać z bardziej niekonwencjonalnych metod na koncentrację ale ja polecę CI swój sposób - Fruiti na koncentrację http://fruiti.pl/ - mnie ten system polecił mój nauczyciel na studiach - dzięki niemu po tygodniu czasu uczyłem się 2 razy szybciej a używałem tego tylko 20 minut dziennie.
    Podobne efekty mieli moi znajomi.

Czytałem trochę o tych technikach i jest to oparte ma metodach Silvy - potwierdzone naukowo i jeśli chodzi o tego rodzaju ćwiczenia na koncentrację to te w internecie cieszą się najlepszymi opiniami.
    Ja jestem otwarta na takie doświadczenia tym bardziej że czytałam to, wydaje się sensowne a tym bardziej, że o tym produkcie jest masa pozytywnych opinii. Kupię to i przetestuje tylko powiedz mi jeszcze co do efektów w koncentracji - jak długo się utrzymują?
    Czy stosowałeś z tym jakieś inne ćwiczenia na koncentrację?

Ramecki
    Gość

Ja też stosowałem różne tabletki i ćwiczenia na koncentrację bez większych efektów...
    A co do takiej metody to spotykam się z tym pierwszy raz chociaż też czytam właśnie opinie i ludzie piszą, że ucza się dzięki temu nawet 4 razy szybciej - jak to możliwe? Czy to prawda?

Bromek4
    Gość

Tutaj macie coś takiego tyle, że zagraniczne http://www.amazon.com/Delta-Sleep-Sy...8HGDYSTH81JZKK ja korzystałem z tego typu sesji w Anglii - tam jest to bardziej popularne.
    Używałem tam takich sesji na koncentracje i świetnie mi to pomogło - tak możliwe jest uczyć się z tym nawet 4 razy szybciej.

Działa to tak, że synchronizuje nasze półkule mózgowe do nauki - mówiąc prosto jak się uczymy czy wykonujemy każda inną czynność to używamy tylko jakiejś części mózgu - dzięki temu używam większych obszarów mózgu co poprawia efekty w szybkości zapamiętywania i uczenia się. Efekty są znacznie trwalsze niż zwykle i można uczyć się kilka razy szybciej.

Potwierdzone jest to badaniami w 100% bezpieczne więc warto sprawdzić.
    W razie pytań chętnie pomogę.

Mirtka
    Gość

Przekonałeś mnie Bromku - kupiłam te sesje Fruiti i już mi przesłali na maila wszystko.
    Zaczynam pracę z nimi i jestem bardzo ciekawa efektów - czy już będą po pierwszym przesłuchaniu sesji na koncentrację?

Co sądzisz o innych sesjach tego typu bo w tym pakiecie u nich są też sesje na:
    - ból głowy
    - rzucenie palenia
    - pewność siebie
    - na odchudzanie - ta mnie bardzo też interesuje czy to działa?
    - nawet jest sesja upojenie - podobne efekt jak po alkoholu - ciekawe

Co sądzisz?

Bromek4
    Gość

Pierwsze efekty mogą pojawić się już po pierwszym przesłuchaniu takiej sesji na koncentrację.
    Co do innych to stosowałem tylko na głęboki sen i odchudzaniu - też świetnie na mnie działały

Mirtka
    Gość

Wczoraj przesłuchałam 2 razy i dzisiaj także 2 razy i sa efekty
    Jeśli chodzi o samą koncentrację to głównie ona się poprawia - można się dzięki temu więcej nauczyć - ja sporo pamiętam z wczorajszego tekstu.
    Ciekawe jestem dalszych efektów

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

chyba też wypróbuję

Mirtka
    Gość

No i powiem wam, że kolejne 3 dni ćwiczeń i stosowanie tych nagrań fruiti przynoszą coraz lepsze efekty
    Sama nauka przebiega podobnie bo nie zmieniłam sposobu nauki ale zapamiętuję faktycznie znacznie więcej - to już jest zauważalne. Dodatkowo jak siądę do nauki po przesłuchaniu tysh nagrań to faktycznie można dłużej się uczyć - nie czuje się takiego wypalenia - a wszystko pewnie ze względu na efekty - jak widać efekty to znacznie chętnie się cokolwiek robi.

A Ty derata stosowałaś?
    jak efekty?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia