Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
    Bromek4
    Gość

Wakacje za granicą 2014 - rezerwacja lotu wraz z hotelem

Mam zamiary wylecieć pierwszy raz na wakacje zagraniczne gdzie nad ciepłe morze. Gdzie polecacie?
    Potrzebuje tez znaleźć albo jakieś tanie biuro podróży albo jakiś portal gdzie zarezerwują lot razem z hotelem p czy znacie coś takiego?
    Co polecacie?

Mirtka
    Gość

Odp: Wakacje za granicą 2014 - rezerwacja lotu wraz z hotelem

A w biurach podróży szukałeś?

Ramecki
    Gość

Sprawdź sobie na FLYLANDO - taka strona gdzie są tanie bilety lotnicze i można od razu zarezerwować tani całe wakacyjne wyjazdy zagraniczne w całej Europie i nie tylko -Polecam bo rok temu tam rezerwowałem i udało mi sie tani do Hiszpanii wylecieć na tydzień z żoną

Bromek4
    Gość

Cytat Napisał Ramecki Zobacz post
    Sprawdź sobie na FLYLANDO - taka strona gdzie są tanie bilety lotnicze i można od razu zarezerwować tani całe wakacyjne wyjazdy zagraniczne w całej Europie i nie tylko -Polecam bo rok temu tam rezerwowałem i udało mi sie tani do Hiszpanii wylecieć na tydzień z żoną
    Dzięki - jest tu kilka ofert.
    przyjrzę się nim

BartekMazak
    Gość

W sumie to nigdy nie zdarzyło mi się takiego rezerwacyjnego połączenia szukać, zwykle kupuję tani bilety przez tanie-bilety.com a hotel rezerwuję sobie jak w Polsce to na Hotele.pl, a jak poza nią to na innych krajowych "rezerwacjach online".
    Ale sam pomysł takie połączenia mi sie podoba. Niezłe niezłe

Bylaty
    Gość

Cytat Napisał Ramecki Zobacz post
    Chodzi wam o tą stronę? http://tanieloty24h.pl/
    Pomysł bardzo fajny bo wczoraj tak kalkulowałem właśnie wyjazd za granicę i wyszło mi 4000 złotych za tydzień w hiszpanii a na tej stronie w jednym biurze jest juz od 2000 złotych więc to 2 razy tańsze wakacje można sobie kupić.

ja i mój chłopak mamy ten sam problem. w googlach wyszukało nam taką stronkę kalendarzprzygod.pl/tanie-wakacje nas zaciekawiła bardzo Macedonia.jest też dużo na temat tanich lotów kalendarzprzygod.pl/tanie-latanie może sie przyda

Mieszka w
    Grzęska
    Siła Reputacji
    0

Ja z moją żoną chcieliśmy lecieć w tegoroczną zimę na wycieczkę do Australii, ale jak zobaczyliśmy ceny to zwątpiliśmy, może ma ktoś jakieś pomysły gdzie można jechać na wakacje w zimie ?

marysia
    Gość

Tanich biletów lotniczych najlepiej szukać w wyszukiwarkach. Ta jest na przykład całkiem dobra: lataj.pl/.
    Zazwyczaj wystarczy trochę cierpliwości, żeby kupić bilety w naprawdę dobrej cenie. Sama najczęściej właśnie tak rezerwuję loty na wakacje.
    Ostatnio edytowane przez marysia ; 30-04-14 o 18:41

Siła Reputacji
    0

Jeśli szukacie tanich lotów, polecam wyszukiwarkę na stronie eloty.pl
    Sprawdzona, skuteczna, przyjemna w obsłudze

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia