Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
    Mila
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Jak wypromować sklep internetowy?

Promowanie sklepu internetowego najlepiej zostawic specjalistą. Pozycjonowanie wcale nie jest takie proste jak się wydaje. Bardzo szybko można pogorszyć zamiast polepszyć.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 26-04-17 o 15:13 Powód: wycięta reklama

Początkujący Avatar qartus
    Mieszka w
    Pszów
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Mila Zobacz post
    Promowanie sklepu internetowego najlepiej zostawic specjalistą.
    a dawanie dobrych rad lepiej zostawić specjalistom
    robię nowoczesne sklepy internetowe, zapraszam: sklepinternetowy.top

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

qartus - co racja to racja matko starajmy się pisać po "polskiemu" to nie boli, serio ;-)

Rob_85
    Gość

Pozycjonowanie sklepu nie jest takie proste jak się wydaje. Zdecydowanie myślę, że warto zostawić to profesjonalistom, którzy mają doświadczenie w branży. Sam prowadzę sklep internetowy z odzieżą i od 2 lat korzystam z usług (wycięty spam). Mogę śmiało polecić ich usługi, bo to naprawdę specjaliści. Przez cały okres współpracy ilość składanych zamówień regularnie się zwiększa i jestem zadowolony z takich wyników. Wiadomo, na pierwsze efekty trzeba było poczekać, ale teraz jest naprawdę dobrze. Jestem w stałym kontakcie z opiekunem mojego pakietu i na bieżąco aktualizujemy m.in treści na podstronach. (wycięty spam) oferują również wcześniej wspomniane AdWordsy.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-11-17 o 23:42 Powód: Nieoznaczona i nieopłacona reklama

Siła Reputacji
    0

Najskuteczniejszą formą reklamy w przypadku sklepu internetowego jest reklama u lidera opinii-blogera. Ogólnie mówiąc nie polecałabym firm/agencji bo to straszni naciągacze na niekoniecznie skuteczne usługi. Osobiście mogę polecić blogera który nie bierze dużo za reklamę a ma zasięgi liczone w setkach tysięcy ludzi. Mam nawet do niego kontakt e-mailowy [dovado123(Małpa)gmail], jak coś można do niego śmiało pisać.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Zależnie od grupy docelowej, warto skupić się na facebooku lub reklamach adwords.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia