Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Hybrid View

kuropatwa
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Suplementy na odchudzanie rzeczywiście działają?

Ktoś z was próbował odchudzać się przy pomocy suplementów diety?
    Czytałam ostatnio o takich sposobach tu i trochę się waham, bo odchudzanie naturalnymi metodami nie daje żadnych efektów, ale z drugiej strony nie chcę mieć później jo jo po tych suplementach.
    Jak bezpiecznie i na stałe odzyskać szczupłą sylwetkę na wiosnę?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-04-18 o 14:46 Powód: spam

BartekMazak
    Gość

Odp: Suplementy na odchudzanie rzeczywiście działają?

nie próbowałem, ale skoro tych supli tyle jest, to coś chyba działa

Bromek4
    Gość

Ja brałem suplementy i powiem tak, jesz takie tabletki to chudniesz ale jojo gwarantowane.
    Jak sam się nie ogarniesz to tabletki na dużo się nie zdadzą. a wystarczy trochę zminić tryb życia, jeść regularnie, mniej a częściej, zwracać uwagę na to co się je i tyle.

masterchef
    Gość

Zdecydowanie odradzam sposoby odchudzania się za pomocą reklamowanych suplementów i tabletek. Od mojej znajomej z pracy, która miała problemy z odchudzaniem, wiem jak szkodliwe mogą być one dla twojego zdrowia, ponieważ podczas ich zażywania zdarzały jej się zawroty głowy, nudności oraz biegunka. Postanowiła udać się do dietetyka z (spam) w Katowicach, by poddać się profesjonalnej i bezpiecznej kuracji. Od kiedy przerzuciła się na zbilansowaną dietę, wszystkie dolegliwości minęły, a w ciągu miesiąca zrzuciła dobre parę kilo.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-04-18 o 14:46 Powód: spam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

przede wszystkim suplementy wspomagają trzeba ćwiczyć i zdrowo jest nie ma innej rady.
    ludzie myślą ,ze zjedzą tabletkę i juz podsumuje to tak on "naiwny naiwny naiwny"
    samo nic sie nie zrobi

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał bluro Zobacz post
    przede wszystkim suplementy wspomagają trzeba ćwiczyć i zdrowo jest nie ma innej rady.
    ludzie myślą ,ze zjedzą tabletkę i juz podsumuje to tak on "naiwny naiwny naiwny"
    samo nic sie nie zrobi
    Wiadomo że samo się nie zrobi ale ja jednak jestem zwolenniczką suplementów diety. Należy jednak pamiętać aby stosować tylko te znane, ponieważ jest mnóstwo podróbek oryginalnych produktów. Na chudzianka.pl jest kilka suplementów diety bardzo dobrze opisanych.

Cool Odp: Suplementy na odchudzanie rzeczywiście działają?

Polecam wypróbować Figurin Slim, suplement głównie dla kobiet 40+. Mi i mojej znajomej pomógł stracić zbędny tłuszczyk w biodrach i pupie. Sprawdziłam, że jest bezpieczny i przebadany. To jest dla mnie najważniejsze zanim zacznę cokolwiek stosować.

Lucy00
    Gość

Kilka rodzajów tabletek odchudzających próbowałam i jakoś bez rezultatu.

Początkujący
    Mieszka w
    Malinówek
    Siła Reputacji
    0

według mnie to działa wyłącznie jak placebo. Często niestety ludzie wierzą, że łykając suplementy nie zmieniając swoich nawyków żywieniowych, czy nie uprawiając sportu schudną od samej chemii.

Salonowiec
    Gość

Efekt działania suplementów zależy od wielu czynników, ale najważniejsze jest ich zestawienie. Suplementy to wspomaganie a nie czynnik kluczowy. Ostatnio czytałem o cudownych właściwościach zielonej kawy, która działa bez diety i ćwiczeń. Powiem tak: Kawa działa ale sama niczego nie odchudzi.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-04-18 o 14:47 Powód: nieoznaczona reklama

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia