Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
    Bromek4
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Jak sprawdzić czy jestem w bik

Zastanawiam się nad tym, jak sprawdzić czy jestem w bik bo ostatnio dostałem dziwnego maila, że moje nazwisko pojawiło się w BIK i numer telefonu żeby zadzwonić o sprawdzić.
    A na 100% nie mam żadnych zaległych rachunków czy mandatów. Za co tam mogłem trafić i jak sprawdzić ten bik za darmo?

Mirtka
    Gość

Odp: Jak sprawdzić czy jestem w bik

Ja bym uważał bo to może byc naciąganie na romowę telefoniczną za którą sporo zapłacisz. Swój wpis BIK możesz sprawdzić na stronie Biur Informacji Kredytowej ale coś się chyba płaci i czeka.

ja szybko ostatnio dostałem wyciąg mojego biku jak złożyłem wniosek o pożyczkę (link do spamu) - wysłałęm tylko wniosek że interesuje mnie pożyczka 3000 złotych moje dane i odesłali mi, że mam wpis w BIK z takiej instytucji na takie zadłużenie ale że pożyczkę i tak dostanę.

Tak więc możesz tam wysłać taki wniosek niezobowiązujący o jakąkolwiek pożyczkę i sprawdzić bik w 15 minut - mi w takim czasie odpisali
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 20-05-15 o 09:04

Bromek4
    Gość

Ok dzięki sprawdzę

Ramecki
    Gość

No na pewno to jest naciąganie na rozmowę bo mnie tez coś takiego kiedyś wysłano na maila.
    Specjalnie jeszcze na czerwonym tle żebym zobaczył i odczytał, pewnie dużo ludzie si e wystraszy i od razu do nich tam zadzwoni i zapłacą.
    Dlatego dobrze też wiedzieć o takcih alternatywnych rozwiązaniach jak sprawdzić swój wpis w bik za darmo

Bromek4
    Gość

Ok dzięki wielkie bo już miałem niezłego stresa z tym wpisem w bik.
    Jak się okazało to zwykłe naciąganie, moja historia kredytowa jest czysta i nie mam żadnego wpisu jak mnie informowano...

Witka
    Gość

Maile na czerwonym tle to zwykły spam reklamowy...

Bromek4
    Gość

Cytat Napisał Witka Zobacz post
    Maile na czerwonym tle to zwykły spam reklamowy...
    No dokładnie też tak teraz myślę,

Zbysuav
    Gość

Polecam zalożyć sobie filtr na mailu, aby więcej wiadomości tego typu w ogóle nie pojawiały się w Odebranych w skrzynce mailowej.

Wiesz czym jest pożyczka 2000 na dowód? Wejdź i dowiedz się!

Bylaty
    Gość

Cytat Napisał Mirtka Zobacz post
    Ja bym uważał bo to może byc naciąganie na romowę telefoniczną za którą sporo zapłacisz. Swój wpis BIK możesz sprawdzić na stronie Biur Informacji Kredytowej ale coś się chyba płaci i czeka.

ja szybko ostatnio dostałem wyciąg mojego biku jak złożyłem wniosek o pożyczkę - wysłałęm tylko wniosek że interesuje mnie pożyczka 3000 złotych moje dane i odesłali mi, że mam wpis w BIK z takiej instytucji na takie zadłużenie ale że pożyczkę i tak dostanę.

Tak więc możesz tam wysłać taki wniosek niezobowiązujący o jakąkolwiek pożyczkę i sprawdzić bik w 15 minut - mi w takim czasie odpisali
    Dzięki, nie widziałem że tak można za darmo sprawdzić czy jestem w bik, wcześniej na moją prośbę robił mi ro Bank i kosztowało mnie to około 100 złotych

Początkujący
    Mieszka w
    pomorskie
    Siła Reputacji
    0

Poproś o raport na swój/małżonka temat

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia