Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
    Waler
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Skuteczny marketing. Od czego zacząć?

Ja wam mówie w przyszlym roku wszyscy beda uciekac od Facebooka, będa tworzyły się społeczności tematyczne lub jakiekolwiek inne tak jak wykop, zszywka, modnapolka, blogi też umrą, na facebooku jest juz za duzo firm i reklam

wielkibrat
    Gość

Na stronie głównej masz przykład
    I tam w zasadzie masz wszystkie informacje. To są dopiero skuteczne kampanie, które w tym momencie mają sens. A stawianie na klasyczne formy reklamy tak na prawdę całkowicie mija się teraz z celem.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 12-08-15 o 17:50

Misia
    Gość

Wyglądają efektownie, ale jakie konkretne liczby? Czego można się spodziewać po takich kampaniach? Jak wygląda ich skuteczność?
    To przynosi efekty? Pokaż proszę jakieś konkretne liczby, jaka oglądalność, co konkretnie z tego wynika?

wielkibrat
    Gość

Pytaj bezpośrednio agencję. Ogólnie na prawdę bardzo się opłaca - to przyciąga wzrok, daje profity, spore możliwości i warto z tego korzystać. Zresztą obejrzyj sobie tego typu rozwiązania graficzne. To na prawdę robi ogromną różnicę.

sesjebankowe
    Gość

Odp: Skuteczny marketing przelewy?

To jak najbardziej pasuje do rozpracowania social marketingu, ale trzeba się dobrze na tych technikach znać, żeby coś ugrać na tworzeniu marki.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 14-04-15 o 13:43

Waler
    Gość

Agencja ma straszne ceny, np za prowadzenie fanpage'a 1600zł, ja robię to samo prywatnie dla kogoś za 600zł wiec jest roznica.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Sloneczko222 Zobacz post
    ogarnijcie sobie jakieś podstawy marketingu - zakamarki marki Tkaczyka np? do przeczytania w weekend lub cokolwiek w necie jest masa podstaw zarządzania. Nie będzie tam praktyki raczej ale żeby do niej przejść przynajmniej trzeba znać pojęcia
    Zakamarki Marki to stanowczo za mało Wszystko zależy od tego, w jakich kanałach chcemy prowadzić działania. Np. jeśli Internet, kupmy biblię e-biznesu.

Co do biblii ebiznesu, to bez niej się naprawdę nie obejdzie

Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Moim zdaniem najlepiej jest zacząć od strony internetowej. Wiem po sobie że jak ktoś nie ma strony albo ta strona nie działa/ew. ostatnia aktualizacja jest sprzed 5 lat to tracę zainteresowanie firmą/osobą bo nic nie mogę sprawdzić..

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Stefan Zobacz post
    Moim zdaniem najlepiej jest zacząć od strony internetowej. Wiem po sobie że jak ktoś nie ma strony albo ta strona nie działa/ew. ostatnia aktualizacja jest sprzed 5 lat to tracę zainteresowanie firmą/osobą bo nic nie mogę sprawdzić..
    A stronę skutecznie wypozycjonować . Niestety, nawet najlepsza strona nie przyciągnie klientów do firmy, jeśli nie da się jej łatwo odnaleźć w internecie.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia