Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
    Początkujący Avatar makadame
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Skuteczny marketing. Od czego zacząć?

przydaje się, reklama

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Myślę, że ważne jest zbudowanie marki w świadomości klientów, na przykład przez drobne gadżety.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nie wiem, czy dziś ż tak przywiązuje się wagę do danej marki. Raczej ludzie kierują się ceną (wiadomo, każdy chciałby jak najmniej zapłacić za coś) i jakością produktu. Jako konsument i klient sklepów internetowych zwracam uwagę też na takie rzeczy jak opinie klientów o danym produkcie/sklepie, promocje i podejście do klienta.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

od grafiki czyli tego co do ludzi najbardziej trafia mi się mega podobało jak znajomy mi pokazał co wyczynia ze stosunkowo prościutkim programem dostępnym z poziomu przeglądarki i jaki to później daje przekład na zamówienia. bardzo szybko zacząłem sam się tym interesować i faktycznie, po wprowadzeniu i u mnie ruszyło to sprzedaż
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 20-01-17 o 21:33 Powód: wycięta reklama

kraxx44q
    Gość

Od oczytania się w temacie.

Siła Reputacji
    0

Nie zgodzę się z założeniem, że niedługo wszyscy uciekną z promocją na Facebooka. Jasne, jest to świetne miejsce do promocji, jednak nie może być wykorzystywane jako samodzielne. Kompleksowy, skuteczny marketing musi trafiać do jak największej grupy odbiorców, dlatego warto wykorzystywać wiele kanałów. Wbrew pozorom populacja na facebooku jest dość specyficzna, dlatego nie może to być jedne źródło pozyskiwania odbiorców. Ponadto są ciągle trudne branże, z małą grupą odbiorców, do których trzeba trafić znacznie precyzyjniej - wtedy z pomocą zdecydowanie przychodzi wyszukiwarka (w Polsce głównie Google). Generalnie 80% internautów wyszukuje produkty i usługi przez wyszukiwarkę, więc w pierwszej kolejności to tędy właśnie warto do nich trafiać. Z kolei facebook jest lepszy dla budowania relacji z klientami i zatrzymywania ich na dłużej. A wracając do wyszukiwarki: oczywiście są do wyboru dwie opcje: pozycjonowanie albo adwords. Jednak warto zauważyć, że te opcje się nie wykluczają - zazwyczaj świetnie ze sobą współpracują, ponieważ zupełnie inni użytkownicy klikają w reklamy, a inni w bezpłatne wyniki wyszukiwania. A kwestia w jakim stopniu ich używać, to już zależy od celów biznesowych, konkurencji, specyfiki branży itd, więc warto najpierw poczytać na ten temat na blogach branżowych, np. https://widoczni.pl/blog/pozycjonowa...rds-co-wybrac/

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Bardzo słusze info

AgaGro
    Gość

Zgadzam się jak najbardziej, że FB to nie wszystko jeśli chodzi o marketing, jednak ma coraz większe znaczenie, tak samo jak powiększa się przepaść pomiędzy e-marketingiem a tradycyjnym.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Skuteczny marketing warto zacząć od zwykłego pozycjonowania, a następnie przerzucić się na takie metody, jak adwords lub facebook.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia