Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    pepka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Pomysły na wieczór kawalerski

Chodzi o to, aby był to niezapomniany wieczór jesteśmy w stanie zrobić nawet coś bardzo szalonego Co najlepiej sprawdza się podczas wieczoru kawalerskiego?
    Pepka z Krakowa

mezo
    Gość

Odp: Pomysły na wieczór kawalerski

Cytat Napisał pepka Zobacz post
    Chodzi o to, aby był to niezapomniany wieczór jesteśmy w stanie zrobić nawet coś bardzo szalonego Co najlepiej sprawdza się podczas wieczoru kawalerskiego?
    Pepka z Krakowa
    Coś szalonego ? Generalnie ciężko będzie Wam coś ciekawego zorganizować samemu. Jakiś czas temu z kumplami organizowaliśmy taki wieczór kawalerski i skorzystaliśmy z pomocy pani Kamili - obiecałem, że polecam tak więc polecam :P
    Wybraliśmy się na jazdę hummerem po mieście a potem wizytę w klubie go go gdzie wypiliśmy kilka drinków. Generalnie zabawa świetna, każdy był zadowolony.
    Jeśli chcesz coś naprawdę szalonego to widziałem w ofercie zapasy w oleju z zapaśniczkami topless ale na to się nie zdecydowaliśmy mimo,że mieliśmy chętkę he he ;D
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 15-05-20 o 20:35 Powód: wycięty spam

pola
    Gość

Jeżeli coś szalonego, to może zacznijcie od lotu balonem?

Luk4sz
    Gość

Ostatnio słyszałem, że coraz popularniejszym miejscem na początek wieczoru kawalerskiego strzelnica. Dlaczego początek? Osoby, które chcą postrzelać muszą być trzeźwe! Wracając do tematy, w Krakowie jest kilka takich strzelnic i firm, które organizują taką zabawę, ale uważam, że najlepsza jest (wycięty spam). Znajomy miał możliwość uczestniczenia w takim wieczorze kawalerskim i mówił, że zabawa super. Mam nadzieję, że kiedyś trafię też na taki wieczór kawalerski gdzie będę mógł postrzelać z popularnego AK 47 lub policyjnego Glocka 17.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 15-05-20 o 20:35 Powód: spam

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia