http://media2.pl/telekomunikacja/110...u-500-Mbs.html

UPC Polska rozpoczyna testy internetu 500 Mb/s

UPC Polska od czwartku (10 kwietnia 2014 roku) rozpoczyna testy najszybszego internetu na polskim rynku - szybkości pobierania danych Fiber Power 500 Mb/s, w którym mogą wziąć udział dotychczasowi klienci UPC.

Dziś ponad 2,5 mln gospodarstw domowych, będących w zasięgu dwukierunkowej sieci UPC Polska, może korzystać z internetu o prędkości do 250 Mb/s. Teraz UPC rozpoczyna testy najszybszego internetu w Polsce - dostępu do szybkości 500 Mb/s - Fiber Power 500. Mogą do nich przystąpić klienci z Krakowa, Łukowa, Łodzi, Pułtuska, Warszawy i Zakopanego.

Jak przystąpić do testów
Na klientów UPC chętnych do testowania operator czeka do 22 kwietnia. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie upc.pl. Informacja o zakwalifikowaniu się do testów poprzedzona będzie sprawdzeniem warunków technicznych w danych lokalizacjach. Testerzy otrzymają na czas testu usługę Fiber Power 500 w cenie, jaką płacą aktualnie za usługę internetową. Najbardziej aktywni mają szansę zachować Fiber Power 500 do końca trwania ich umowy.