Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
    kuropatwa
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Markowe trampki - ile wydajecie max?

Sporo osób ma słabość do markowych butów, jednak trampki wydaje mi się, że stanowią dość specyficzną grupę.
    Można je kupić i za 20 zł, i za 200 zł albo i więcej, mimo że większej różnicy w ich wyglądzie prawdopodobnie nie będzie.
    Ile maksymalnie jesteście w stanie zapłacić za takie buty?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-03-15 o 09:13

pola
    Gość

Odp: Markowe trampki - ile wydajecie max?

Interesuje mnie modny ubiór i czasami, jak chyba prawie każda kobieta, ulegam najnowszym trendom, ale w kwestii trampków w moim przypadku nie zmienia się zupełnie nic. Od najmłodszych lat uwielbiam trampki Converse. Odkładałam nawet na nie kieszonkowe i tak od niecałych 20 lat w moim życiu pojawiło się już chyba z 10 ich par. Aktualnie mam dwie: granatowe i zielone, ale poluję jeszcze na klasyczne czarne . To się nazywa uzależnienie
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 30-06-15 o 10:36

masterchef
    Gość

Kupując markowe rzeczy staram omijać się galerie i centra handlowe, ponieważ kupowane tam rzeczy są dwa razy droższe, niż oferty zamieszczone w internecie. Moim ostatnim zakupem były buty vans bordowe, które idealnie pasowały do mojej wiosennej garderoby. Są one bardzo wygodne, lekkie i wytrzymałe. Co więcej, udało mi się zaoszczędzić sporo pieniędzy, które mogłam przeznaczyć na inne zakupy.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-03-15 o 09:13

Wypowiadanka
    Gość

Ja jeszcze nigdy nie kupowałam markowych trampek, bo moim zdaniem nie ma sensu przepłacać za metkę.

Dekser
    Gość

Ja kupiłem fajne markowe halówki - (tu była reklama) często maja promocje. Dodam że lubię ten typ obuwia na co dzień
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 23-10-15 o 14:18

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ostatnio kupiłam conversy na allegro za 115zł, oryginalne Trzeba szukać, a galerie omijać szerokim łukiem.

Początkujący Avatar Adam30
    Mieszka w
    Olsztyn
    Siła Reputacji
    0

Ja zamawiam z chin z jakieś grosze - i tak wszystkie są produkowane własnie w chinach więc po co płacić marżę dla sklepów.

Początkujący Avatar anialewandowska98
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki
    Siła Reputacji
    0

Max 200zł. Nie więcej

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nie wiem czym różnią się niektóre markowe buty od tych zwykłych, nie popularnych marek. Większość butów i tak produkowanych jest w chinach. Jeśli jednak chcę porządne buty, to wybieram takie, które są mało znane i można by powiedzieć, że ekskluzywne. Odkładam na nie pieniądze kilka miesięcy, ale jak już sobie kupię to mogę chodzić w nich latami. Oprócz tego wiele rzeczy, które nie są tanie udało mi się wygrać w konkursach, możecie teraz uważać, że ściemniam, ale niestety wam tego nie udowodnię, może pomogę i wam coś wygrać
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 30-06-16 o 12:12 Powód: spam

Początkujący
    Mieszka w
    warszawa
    Siła Reputacji
    0

JA kupiłam PIERWSZY I OSTATNI raz trampki converse, dałam za nie 220 zł i szczerze nie rozumiem fenomenu, więcej nie kupie :d

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia