Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
    Początkujący Avatar forrest77
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Jaki koszt prostej strony dla firmy?

Cytat Napisał mezo Zobacz post
    Chodzi o prostą stronę, z indywidualną grafiką składającą się ze strony głównej i trzech podstron. Pisałem do dwóch firm - ale jedna wyceniła mi na 3,5k zł a druga na 2,2 zł... Czy faktycznie jest to aż tak droga opcja?
    Generalnie ceny, które podałeś są faktycznie realne, jednak prawdę mówiąc, bez trudu można znaleźć dużo tańsze opcje. Trzeba tylko trochę poszukać. Ja jak zakładałem stronę firmową, to musiałem się trochę napocić, żeby znaleźć firmę, która zrobi mi to w jakiejś sensownej cenie, ale się udało. Tutaj masz całkiem spoko projektowanie stron internetowych
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 11-05-15 o 10:54
    „Twoje działanie i tylko twoje działanie określa twoją wartość”

wielkibrat
    Gość

Porządny serwis zaczyna się od kilkuset złotych. Dalej już konieczny jest serwer + domena PL. 70 zl w Hekko.
    Ogólnie postawienie serwisu internetowego nie wymaga wielkiej kasy - można to zorganizować przy minimalnym budżecie.

Zgadzam się z poprzednikami. Trzeba dobrze poszukać. Ja akurat miałem szczęście, bo znajomy polecił mi firmę i faktycznie się sprawdzili, kosztowało mnie to 500zł - SiteMakers.pl, ale znam przypadki, że nie każdy miał tyle szczęścia, aczkolwiek to z większymi projektami, bo myślę, że prostą stronę internetową jest w stanie wykonać każda firma tym się zajmująca.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 11-05-15 o 10:55

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Prostą można samemu zrobić w trzy dni bez żadnej wiedzy. Hostingi dają automatyczną instalacje systemów pod strony, pozostaje konfiguracja i wpisanie danych

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Prosta strona może być darmowa . Jeśli zależy na grafice, wyglądzie to wtedy będzie trzeba coś dopłacić

paul89687
    Gość

jeśli chcesz taniej to uderz do freelancerów, jest wiele ogłoszeń, może znajdziesz coś do 1,5 tyś.
    a jeśli chcesz jeszcze taniej to spróbuj sam, jak ktoś pisał histing np hekko za 70 zł zupełnie wystarczy, kupno domeny na aftermarket ok 15 zł (potem jej utrzymanie ok 70 zł rocznie), kupno szablonu ok 50$ + czas potrzebny na poczytanie jak działa wordpress itd + kupno jakiś grafik, zrobienie banerów

wielkibrat
    Gość

Darmowa strona na darmowym szablonie? To słaby pomysł - tak na prawdę tylko problemy z tego wynikają, kiepsko z seo, a strona nie będzie wasza - to się mija z celem. Stworzenie stronki jakoś wybitnie dużo nie kosztuje.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Rzeczywiście nie kosztuje dużo, ale dobry hosting pod stronę to podstawa. Od siebie polecam zapoznać się z serwisem cal.pl .

wielkibrat
    Gość

Nie ma to jak polecać usługę z której się nigdy nie korzystało. Koszt małej stronki na darmowym cmsie z domeną w pierwszym roku nie przekracza setki. I wszystko powinno normalnie śmigać - tak więc nie szukajcie rozwiązania na siłę.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Można kupić stronkę za 100 zł od studenta, która prócz tego że jest nie niesie ze sobą nic więcej. Można wydać również 3500 zł - jednak w przypadku strony dla małej firmy, wydaje mi się że cena jest przesadna.
    Osobiście odradzam wordpressy i joomle, gdyż te systemy najczęściej padają pod naporem wirusów, a późniejsze koszty przewyższają cenę stronki na systemie autorskim.

Ja oferuję proste stronki w sam raz dla nowej działalności za 369 zł brutto. W razie zainteresowania proszę o kontakt.
    Demo można obejrzeć na http://demo-cms.avatec.pl - kupujesz co widzisz. Zapraszam do kontaktu w przypadku zainteresowania.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia