Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
    walduchowek1234
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Jaki koszt prostej strony dla firmy?

Osobiście odradzam wordpressy i joomle,
    Co ty mówisz. To najlepsze z możliwych skryptów. Masz wiele for na ich temat, czy grup na FB. Jak coś nie tak zawsze ktoś za FREE ci pomoże.

Przy autorskim skrypcie jest się skazanym na płacenie ciągle za jakieś poprawki gdy coś będzie nie tak. A tych dwóch można nauczyć się samemu obsługiwać.

greta
    Gość

No każdy się ceni, jak uważa za stosowne, a ty możesz to zaakceptować lub nie. Jak chcesz tanio, to możesz zawsze stworzyć kod samemu. W internecie jest kilka naprawdę prostych kursów, więc jeśli strona ma być statyczna i niezbyt skomplikowana to lepiej na tym wyjdziesz niż zlecając to programiście.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 14-04-15 o 13:18

A nie lepiej samemu poczytać i zamiast płacić nie wiadomo jaką cenę, zapłacisz tylko 30 zł? (domena + hosting)

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

Nie każdy ma czas i umiejętności do stworzenia efektownej strony. Zlecenie wykonania strony profesjonalistom to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, szybsze i dość tanie - prosta strona to koszt poniżej 1000 zł, choć można i za 500 zł.

Ja ostatnio zleciłem pewnej firmie i wszyszło mnie to w granicach ~500 zł.

Deryl
    Gość

W miarę rozsądną ,prostą stronę kupisz za 100-200 zł ,na popularnym poratlu aukcyjnym , a i nawet w miarę przystosowana do pozycjonowania ,tylko nietety trzeba uważać bo jest jednak sporo oszustów.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja również wykonuje strony internetowe dla firm i osób prywatnych i polecam firmom prowadzenie bloga firmowego, bo to zdecydowanie zwiększa sprzedaż. Cena jest różna bo jest wiele wytycznych, zazwyczaj od 500 do 1000 złotych. Niekiedy nawet i 3000zł ale to już większe wymagania są

ag_a
    Gość

Cytat Napisał mezo Zobacz post
    Chodzi o prostą stronę, z indywidualną grafiką składającą się ze strony głównej i trzech podstron. Pisałem do dwóch firm - ale jedna wyceniła mi na 3,5k zł a druga na 2,2 zł... Czy faktycznie jest to aż tak droga opcja?
    Cóż, wiele zależy też jaka to firma, w jakim regionie...wbrew pozorom to też się liczy. Dodatkowo w cenę wchodzi funkcjonalność, czas realizacji, profesjonalność wykonawcy. Jak ma to zrobić uczniak, który zbiera portfolio to zrobi tanio. Firma się ceni. Jednak po jakości strony to widać. Są strony na które się nie da patrzeć, są mało przyjemne do zwiedzania, a są strony, które człowieka trzymają przy ekranie i czyta się każdą podstronę. Polecam przeczytać ciekawy artykuł: https://solv.pl/ile-kosztuje-strona-...oznice-cenach/ który wyjaśnia skąd takie rozbieżności w cenach przy tworzeniu stron.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja też się zdziwiłem jak przy zakładaniu sklepu internetowego grafika pod niego była wyceniona w tysiącach. Przerażony pomyślałem, że źle trafiłem, po czym szukając czegoś tańszego o tych samych parametrach wytyczonych wszędzie indziej było jeszcze drożej :P z niektórymi rzeczami trzeba się pogodzić po prostu

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Gdzie masz tą najtańszą opcję swoją? Jestem na etapie zmiany całkiem dostawcy oprogramowania dla swojego sklepu i musze pozbierać trochę opinii co by nie trafić na takiego samego naciągacza jak dotychczas.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia