Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Hybrid View

mezo
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Jaki koszt prostej strony dla firmy?

Chodzi o prostą stronę, z indywidualną grafiką składającą się ze strony głównej i trzech podstron. Pisałem do dwóch firm - ale jedna wyceniła mi na 3,5k zł a druga na 2,2 zł... Czy faktycznie jest to aż tak droga opcja?

pepka
    Gość

Odp: Jaki koszt prostej strony dla firmy?

Są takie strony które kosztują nawet 0,5 mln zł
    Wszystko jest więc możliwe. Strona która ma promować organizację igrzysk w Krakowie kosztowała ponad 60 tys zł. Alternatywą dla zakupu strony za gotówkę może być strona w abonamencie.
    Koszt miesięczny to 79 zł + VAT. W zamian otrzymujesz CMS z indywidualną grafiką, domenę, hosting, poczta email i wsparcie techniczne.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 11-05-15 o 10:54

wielkibrat
    Gość

Stronę na darmowym Wordpress postawisz za kilkaset złotych. Do tego domena PL + serwer ze 100 Gb transferu na Hekko = 70 zł rocznie. I to są całe koszty. Mało która większa inwestycja w stronę rzeczywiście się zwraca. Nie warto.

Piotr Benet
    Gość

Prosta strona wizytówka to koszt w zależności od użytych technik od kilku stówek do około 2 tys zł. Wszystko zależy od tego co tam zostanie użyte (jakie technologie internetowe). Ale nie dowiesz się jeżeli nie podpytasz. Prośbę o wycenę możesz wysłać do odpowiednich firm.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 11-05-15 o 10:54

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja za kilkaset złotych mogę się podjąć zrobienia prostej strony internetowej.

wielkibrat
    Gość

Ja również mogę pomóc. Tak jak pisałem - dobra strona nie kosztuje dużo. Podobnie niewiele zapłacisz za hosting - w tym momencie jakościowe usługi dobiera się bez wydawania na ten cel grubej kasy.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja zamawiałem prostą stronkę od firmy e-reklama z białegostoku, zrobili mi za 300 zł, od razu wziąłem od nich reklamę

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Za stronę z trzema podstronami 3 tysiące złotych? To co to za strona miałaby być? Zrobienie takiej strony można zlecić za jakieś 500-600 zł. Jeżeli dobrze trafisz to layout ktoś może zrobić Ci za 100-200 zł, do tego kilka stówek za oskryptowanie. Oczywiście jeżeli nie potrzebujesz fajerwerków, nie zgłaszaj się do osób które prowadzą dobrze prosperujące firmy zajmujące się stronami. Napisz do jakichś mało znanych osób, które robią to z pasji. Wtedy dostaniesz fajny produkt w stosunkowo niskiej cenie. Ty będziesz zadowolony z dobrej strony, a ktoś z tego, że zarobił. Prosty rachunek.

Ci którzy za swoje strony biorą po 2-3 tysiące złotych, w większości bazują na marce, którą sobie wyrobili. To co sprzedają nie różni się wiele od tego co oferują osoby, które na rynek dopiero wchodzą ale robią taniej, żeby się wypromować i kiedyś mieć markę, która pozwoli im zarabiać więcej. Grunt to dobry research i działanie z głową, a nie rzucanie się na pierwsze strony z googla.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Każdy inaczej wycenia swoją pracę dlatego ceny za stronę są różne. Podobnie przecież jest w innych branżach: porównaj np ceny usług mechaników.
    Aczkolwiek 3k za wizytówkę to sporo...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

3 tysiące za stronę główną i 3 podstrony to trochę dużo.Według mnie taka strona powinna kosztować ok. tysiąca złotych,może poszukaj jakiegoś freelancera z dobrym portfolio.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia