Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
    kuropatwa
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Mieszkania we Wrocławiu - gdzie najlepsze oferty?

Chciałabym kupić we Wrocławiu nieduże mieszkanie, z przeznaczeniem na wynajem.
    Znalazłam póki co pewną inwestycję, ale nie podjęłam decyzji i szukam innych opcji.
    Możecie tu wrzucać namiary na ogłoszenia albo oferty innych nowych mieszkań w tym mieście?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-03-15 o 11:35

mezo
    Gość

Odp: Mieszkania we Wrocławiu - gdzie najlepsze oferty?

We Wrocławiu tradycyjnie najwięcej ofert jest na Psim Polu. Z tego co wiem jest to najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica. Na pewno nie kupować w dzielnicach zagrożonych powodzią. Nie wiem czy słyszałaś o tym nowym programie MdM. Zerknij, może przyda Ci się ta informacja.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-03-15 o 11:35

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

W czasie powodzi i na Psim polu powyzewało. Tam płynie rzeka też. Jeśli chodzi natomiast o psie pole samo to faktycznie sporo tam sie buduje, podobnie jak po drugiej stronie głównej drogi w kierunku warszawy czyli na zakrzowie, ktory moim zdaniem jest zdecydowanie ladniejszy. W centrum oddaja tez mieszkan troche, na przyklad przy Trzebnickiej i Zakładowej. Jako że jest wielki plan rewitalizacji nadodrza, to tam się bedzie sporo teraz zmieniac.

pepka
    Gość

Wprawdzie jest kilka portali z ogłoszeniami ale ja najczęściej korzystam z takich agregatorów ofert (spam) dzięki czemu nie przegapisz żadnej oferty z Wrocławia. Osobiście gdybym miał szukać mieszkania we Wrocławiu - to pewnie gdzieś w Śródmieściu: Trzebnicka: Bema, Prusa - to okolice w których mieszkało mi się najlepiej. Dobry dojazd zarówno do ścisłego centrum, sporo szkół, uczelni, ośrodków opieki zdrowotnej, restauracji, sklepów, Wyspa Słodowa Prawdziwy wrocławski klimat.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-03-15 o 11:36

marekwisniewski0
    Gość

Ja zastanawiam się nad kupnem mieszkania w katowicach, bo tam ceny są trochę niższe i mam szansę dostać pracę.

Siła Reputacji
    0

Ja we Wrocławiu to chyba najchętniej zamieszkałabym na Zielonej Klecinie - widzieliście mieszkania z ogródkiem? Super sprawa, mieszka się w mieście, ale jednocześnie można z dzieciakami się pobawić w ogródku

Cudak
    Gość

A czy to aby nie są mieszkania tylko domy ? Segmenty ? Obecnie jest to fajne rozwiązanie chociaż sam jak szukałem mieszkania to patrzyłem się głównie na niewielkie mieszkanka. Nie mam czasu na zajmowanie się ogródkiem ponieważ dużo pracuję
    Myślę,ze obecnie najbardziej opłaca się we Wrocławiu kupić niewielkie dwupokojowe mieszkanko. Takie również dobrze się sprzedają tak więc jeśli w przyszłości zechcielibyśmy się wyprowadzić to na pewno nie powinniśmy mieć problemu ze sprzedażą.

MarysiaQ
    Gość

Takie mieszkanie sa ładne ale też trzeba mieć na nie niezłą kase. Sama zastanawiałam sie nad kupnem mieszkania, chociaż ja pewnie zrobiła bym to na kredyt. Szukałam sposobów jak obliczyć sobie zdolność kredytową. i mi udało sie znaleźć coś takiego (spam) .Niestety jeszcze na chwile obecną nie bedzie mnie stać na takie mieszkanie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Najtaniej będzie pytając znajomych, albo na takich ogólnych portalach jak gumtree. Byle nie płacić prowizji agencji, bo to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

We Wrocławiu w ostatnim czasie powstaje bardzo dużo inwestycji, na które warto zwrócić uwagę. Zarówno te w centrum miasta jak również te nieco bardziej od niego oddalone. Ceny prezentują się również ale możesz znaleźć bardzo korzystną cenę za metr. Ja mieszkanie na wynajem kupowałbym w centrum, bo to dobra lokalizacja zarówno dla rodziny jak i dla młodych np. studentów. Jeżeli myślisz o rynku pierwotnym to nie patrzyłbym na ogłoszenia, zdecydowanie na strony deweloperów i rozmowy z nimi.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia