Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
    simian raticus
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Dorabiacie na programach partnerskich?

Ja tam pieniedzy nie lubie! Tylko piwko und czipsy and coca-cola i pepsi - cudowne napoje, ktore ujedrniaja biust!

Początkujący
    Mieszka w
    Radom
    Siła Reputacji
    0

Kiedyś dorabiałem w ten sposób, teraz zamierzam do tego wrócić i zająć się zarabianiem na programach partnerskich na poważnie. Wiem, że to nie jest łatwy biznes, wymaga samodyscypliny i ciągłej edukacji, ale ma również potencjał, więc powalczę.

giga
    Gość

Cytat Napisał mezo Zobacz post
    Wszystko zależy od programu partnerskiego. PP nie jest równy PP. Zależy jaką tematyką się zajmuje. Dobrze płatne są te z branży finansowo-bankowe, zdrowie, uroda itd.
    Wśród tych najlepiej płatnych jest np ten z intymnosc.pl - prowizja to 41% od wartości zamówienia. Przy stronie która ma oglądalność 1000 u.u. jesteś w stanie wygenerować przychód około 500-1000 zł. Oczywiście, jeżeli strona ta jest o określonej tematyce.
    Racja, można u nich dorobic.
    Nie trzeba nic inwestowac, bo niektóre PP chcą od razu zakupu aby do nich wejsc.
    Program Intymnosc ja również polecam
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 19:50

Początkujący
    Mieszka w
    Kielce
    Siła Reputacji
    0

Wydaje mi się, że w Polsce programy partnerskie najlepsze lata mają jeszcze przed sobą, co prawda jest bardzo dużo programów partnerskich, ale konkretnych programów z dobrymi produktami i prowizjami wcale tak dużo niema, na szczęście powoli ich przybywa.

amberus
    Gość

Zgadza się, normalny nie wyżyje, ale ten biegły w necie zarobi więcej niż na wypłacie. Mamy masę ofert w necie gdzie zarobimy na spokojnie od 50 zł w górę. Pracuje osobiście dla takich firm. Wystarcz ok 1 godz. dziennie. Zresztą jak ktoś potrzebuje to i może działać więcej i więcej zarabiać.

Witka
    Gość

Czasem dorabiam na pp, ale nie jest to zdecydowanie główne źródło dochodu

amberus
    Gość

I słusznie, takich źródeł powinno się mieć kilka. W moim przypadku to 4 mlm i coś ok 10 PP. W sumie to wszystko razem generuje mi dochód w granicach 1.7 do 2.5tyś zł. Czyli nie jest źle. Z tym że w tych 4 mlm co miesiąc kasa mi wzrasta o jakieś 10 do 40%.

golden boy
    Gość

Rzeczywiście z tych finansowych money2money jest jednym z lepszych. Ogólnie jest przyjęte że na finansowych PP można zarobić najwięcej, ale najważniejsze aby wybrac taki program aby był zgodny z treścią strony czy bloga, wtedy taki produkt będzie Ci o wiele łatwiej sprzedać.

ratun
    Gość

czasem mi się udaje

amberus
    Gość

Tu nie chodzi tylko o to aby się nam czasami udawało, ale o stały dopływ gotówki. Jedno żródło to zawsze za mało. Dla tego ja np. jestem w wielu. Stron mam 7 , więc mam gdzie reklamować różne rzeczy.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia