Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
    carolajn
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Dorabiacie na programach partnerskich?

Mnie to jakoś nie przekonuje

amberus
    Gość

A niby dla czego ma Cię przekonywać ? Nic nie wiesz, niczego nie znasz i niczego nie szukasz. Więc - stwierdzenie jest PUSTE.

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

osobiście zarabiam na programie partnerskim od 1200-1900zł (promowanie gier MMO na własnej stronie) - kwota zależy od ilości kliknięć, a ta jest bardzo różna w zależności od miesiąca. trzeba wiedzieć, że w internecie jest mnóstwo programów partnerskich, ale spora ich część jest kompletnie nieopłacalna, dlatego przed wyborem warto poczytać opinię o konkretnych programach.

Luk
    Gość

Programy partnerskie to bardzo dobry sposób na pasywny dochód. Zarobki mogą wynosić od kilku do kilku tysięcy złotych miesięcznie. Choć są blogerzy, którzy wyciągają po kilkadziesiąt tysięcy

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Jest to ciekawa opcja na dorobienie, ale należy pamiętać, że to praca, jak każda inna. Niestety ostatnio obserwuję coraz więcej piramidek finansowych, które są perfidnie promowane jako programy partnerskie, co jest oczywiście kłamstwem i psuje opinie programom partnerskim.

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał valerie89 Zobacz post
    osobiście zarabiam na programie partnerskim od 1200-1900zł (promowanie gier MMO na własnej stronie) - kwota zależy od ilości kliknięć, a ta jest bardzo różna w zależności od miesiąca. trzeba wiedzieć, że w internecie jest mnóstwo programów partnerskich, ale spora ich część jest kompletnie nieopłacalna, dlatego przed wyborem warto poczytać opinię o konkretnych programach.
    niektóre nawet nie płacą albo zdecydowanie zwlekają z płatnościami, trzeba zawsze czytać opinie przez wejściem w programy partnerskie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja owszem, w sendego korzystam z programu partnerskiego - polega na tym to, że ja sobie wysyłam paczuchy i wkręcam znajomego powiedzmy do korzystania z tego brokera. On wysyła paczkę i dzięki temu od każdej paczki przez niego wysłanej ja mam profit. To jest świetna opcja, nic nie robisz, a zarabiasz

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia