Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
    pepka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Dorabiacie na programach partnerskich?

Hej, czy udało wam się zarobić jakieś większe pieniądze na programach partnerskich ?

mezo
    Gość

Odp: Dorabiacie na programach partnerskich?

Wszystko zależy od programu partnerskiego. PP nie jest równy PP. Zależy jaką tematyką się zajmuje. Dobrze płatne są te z branży finansowo-bankowe, zdrowie, uroda itd.
    Wśród tych najlepiej płatnych jest np ten z intymnosc.pl - prowizja to 41% od wartości zamówienia. Przy stronie która ma oglądalność 1000 u.u. jesteś w stanie wygenerować przychód około 500-1000 zł. Oczywiście, jeżeli strona ta jest o określonej tematyce.

BartekMazak
    Gość

Ja trochę próbuję, ale z różnym skutkiem.
    Może kwestia złego wyboru pp?
    Teraz próbuję w brylantach, zaciekawił mnie pp który ma dystrybutor brylantów w Polsce
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 19:48

Witka
    Gość

a ile na tych brylantach można wyciągnąć?

Początkujący
    Mieszka w
    Poznań
    Siła Reputacji
    0

Konkretny wpis dał Mezo. Ja zarabiam na pp związanych z urodą. Bardziej bym to nazwała dorabianiem

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

programy partnerskie to przyszłość.
    wprowadza coraz więcej sklepów i przedsiębiorcy coraz chętniej patrzą na tę formę "prezentu dla klienta"
    niestety polska jest krajem zacofanym i MLM czy Program Partnerski kojarzy im się z czymś złym panują stereotypy i ogólne zacofanie społeczne.
    a mozna zrobić an tym naprawdę bardzo dobry biznes , warunek mocne zaangazowanie i duuuuuuuuuuużo cierpliwości

Początkujący
    Mieszka w
    Lublin
    Siła Reputacji
    0

Ludzie mają zbyt mało wiedzy, żeby zarabiać na programach. Tak jak ktoś pisał jedynie dorabiają. Nie wiele osób wie, że sieci afiliacyjnych w Polsce jest kilkanaście. Nie wiedzą jakie modele rozliczeniowe stosować i kiedy, jak negocjować stawki i co najważniejsze jak promować te programy. Zarobek na programach ma sens wtedy, gdy ktoś ma ciut pojęcia o projektowaniu stron (jest w stanie sam pogrzebać w kodzie html), pozycjonowaniu (w jaki sposób się go robi / znajomość algorytmów google i nowych updatów), lekkie pióro do pisania treści, które mają przyciągać.

Ludzie wstawiają linki na losowych forach do swoich PP i myślą, że zarobią. Niestety branża ciężka i nie ma lekko jakby się wydawało.

Początkujący
    Mieszka w
    Lublin
    Siła Reputacji
    0

Mi niestety udało się tylko dorobić kilka stówek, być może kiedyś wezmę się na poważnie za jakiś program partnerski. Generalnie nie jest to łatwy kawałek chleba, ale oczywiście da się zarobić, a co niektórzy zarabiają naprawdę ciekawe pieniądze na pp.

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Z finansowych pp mogę polecić np. money2money, prowizje wysokie, niestety konkurencja w branży jeszcze większa, ale jak ktoś ma pomysł to może ciekawie zarobić.

Skuteczne zarabianie na programach przede wszystkim wymaga pełnej wiedzy w zakresie budowania strony, jej pozycjonowania i tym samym docierania do potencjalnych klientów. Od tego właśnie należy rozpocząć. Żadna strona nie będzie zarabiać porządnych pieniędzy jeżeli najpierw nie wejdzie w Top 10 google'a. Ja póki co inwestuję w wiedzę i jakość strony...programami zajmę się jak będzie widownia.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia