Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Smile System czytnika e-booków

Po przeczytaniu iluś tam książek na czytniku Prestigio PER3664BC system się zapętlił, nie otwiera żadnego pliku lecz ładuje się i cofa do strony głównej, i od nowa ładuje, godzinami.Nie reaguje na przycisk wyłącz ani na inne przyciski. Wydawałoby się: sprawa prosta. Pobrałem nowe oprogramowanie od producenta. Wg instrukcji należy rozpocząć od uruchomienia pliku LiveSuit.exe, ale tu wystąpił problem. Komputer dał komunikat:" Load Module LangPlf.dll failed". Mam system Windows 8.1. Standardowe sfc/purgecache w wierszu "uruchom" daje natychmiast informację "komputer nie może odnaleźć pliku". W kilku plikach folderu Tools nowego oprogramowania jest informacja, że są one dla starszych Windows-ów, na seven kończąc. Dużo w necie o bibliotekach dll, ale pliku LangPlf.dll nie znalazłem. Zresztą nie wiem, czy mój Windows 8.1 instalację takowego by wytrzymał.
    Jak rozwiązać problem, czy tylko szukając komputera ze starszą wersją systemu?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: System czytnika e-booków

Win 8.x to wielkie dziadostwo. Zastąp go Linuxem jakimś.....

mezo
    Gość

Odp: System czytnika e-booków

Albo przywróć ustawienia fabryczne.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia