Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Początkujący
    Mieszka w
    warszawa
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Baterie w laptopie....

Mam laptopa od czerwca 2012. Ostatnio, wiosną tego roku(14)widzę, ze korzystając z samych baterii, mimo, ze sa naładowane, sprzęt mi gaśnie, czyli pewnie są już zużyte, rozładowane, czy tak??

Chodzę na kurs komputerowy, Wykładowca powiedział tylko(dopytam go dokładnie we wtorek 6.05),że po pewnym czasie wysiadą, nalezy je rozładować i naładowywać co jakiś czas, ale i tak po pewnym czasie się zużyją, to pewnie siejuż całkiem mi teraz zużyły, czy tak??

1. przycisk na klawiaturze nie działa, pewnie nawalił.??

A TO ZAPYTANIE OD KOLEGI Z PRACY....

Zapytał o 2. sprawy....PO 1. Czy skan dokumentu można samemu zmienić?? ja mu na to, ze nie, bo to jest jako zdjecie i tylko fotograf, retuszer mógłby to zrobić,czy dobrze Mu odpowiedziałem?? Potem sobie uprzytomniłem, ze sa programy komputerowe do przeróbki np. zdjęc, wiec czy da radę takie coś zmienić??(skan dokumentu samemu zmienić??). PO 2. Chce sprzedać samą płytkę instalacyjną do Wina XP....Ja mu na to, ze każda plytka jest do danego komputera, ze moze sprzedać sprzęt z płytką, to raczej dobrze odpowiedziałem, prawda?? Chce 'XP' wyrzucić z komputera całkiem.
    Ostatnio edytowane przez x1961wawa ; 02-05-14 o 13:22 Powód: dopisanie zdania.

Początkujący
    Mieszka w
    warszawa
    Siła Reputacji
    0

Odp: Baterie w laptopie....

Czy tutaj ktoś mi odpisze czy brak znawców??

Początkujący
    Mieszka w
    warszawa
    Siła Reputacji
    0

O Bateriach poczytalem w internecie, ale prosze o odpowiedz na wszystkie pytania, Czekam.

pukpuk24h
    Gość

1 z 1 użytkowników oceniło ten post pozytywnie.

Co do baterii to nie powinna paść po 2 latach. Czy laptop chodzi chociaż chwile po odłączeniu zasilania? Jeżeli chodzi o sprzedaż płyty xp to bez naklejki taka sprzedaż odbywa się nielegalnie.

----------------------------------------------------

Początkujący
    Mieszka w
    warszawa
    Siła Reputacji
    0

Dzięki za wyjaśnienia. A moze jesteś informatykiem czy samoukiem??

Tak, chodzi,ale krótko. O płytkach się z tym zgadzam,chociaż na forum komputer swiat, ciut inaczej, choć podobnie mi napisano a wykładowca na kursie powiedział dodatkowo, zeby napisać lub zadzwonić do Microsoftu(chyba napisałem z blędem)Polska i zapytać, podając numer licencji.
    Ostatnio edytowane przez x1961wawa ; 06-05-14 o 20:55 Powód: dodanie słowa.

Początkujący
    Mieszka w
    warszawa
    Siła Reputacji
    0

Początkujący
    Mieszka w
    Gorzyce
    Siła Reputacji
    0

1 z 1 użytkowników oceniło ten post pozytywnie.

Trochę dużo tych pytań ;p, wszystko po kolei, skan dowodu nie jest potrzebny do niczego. Przeczytałem twoje posty z komputer świata i teraz tak:
    1. ściąg sobie sobie program ccleaner i tam możesz sprawdzić co ci się uruchamia razem z systemem i możesz to wyłączyć, możesz nim też usunąć pliki tymczasowe które są całkowicie zbędne. Możesz też wpisać msconfig w start > uruchom, ale lepiej ściąg ten program
    2. Co do baterii to kup nową i nie ładuj jej jak jest pełna, nie pamiętam jak to było i nie będę zgrywał teraz znachora, ale jak się "przeładowuje" baterię to odkłada się w niej jakiś osad i z czasem zmniejsza jej pojemność

Początkujący
    Mieszka w
    warszawa
    Siła Reputacji
    0

Witaj, dzięki za te rady, są super. Doceniam je. Nie odpisywałem od razu, bo byłem w sanatorium.

PO 1. CCLENER...znam, mam go. PO 2. Podobnie mowił mi kiedyś wykładowca od kursów komputerowych o bateriach, więc raczej masz rację i Nikogo nie zgrywasz.

Początkujący
    Mieszka w
    warszawa
    Siła Reputacji
    0

temacik zamykam.

Początkujący
    Mieszka w
    Olsztyn
    Siła Reputacji
    0

Pamiętajcie że w każdym urządzeniu zawsze baterie po jakimś czasie zaczynają się zużywać. Bateria to w tych czasach najsłabszy element wielu produktów które kupujemy bo sprzętowo osiągamy już kosmiczne wyniki.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia