Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
Temat: Czym jest content marketing?
-
03-05-14, 19:30 #1BartekMazakGość
-
04-05-14, 10:39 #2WitkaGość
Odp: Czym jest content marketing?
To zależy czy jesteś reklamodawcą, czy wydawcą
Wtedy content marketing ma nieco inne znaczenie, a raczej wykorzystanie. W każdym razie szczegółowa definicję znajdziesz na stronie whitepress (to serwis, który umożliwia wydawcom zarabianie na publikowaniu u siebie artykułów eksperckich, a reklamodawcom na szybkie pozyskiwanie linków reklamowanych na fajnych, porządnych serwisach).
Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 08:50
-
12-06-14, 22:20 #3
- Dołączył
- June 14
- Mieszka w
- Poznań
- Postów
- 3
- Siła Reputacji
- 0
-
13-06-14, 08:53 #4
-
14-06-14, 18:44 #5
- Dołączył
- June 14
- Mieszka w
- Poznań
- Postów
- 3
- Siła Reputacji
- 0
-
09-02-16, 12:01 #6
- Dołączył
- February 16
- Mieszka w
- Zielona Góra
- Postów
- 6
- Siła Reputacji
- 0
Odp: Czym jest content marketing?
dla mnie content marketing jest dzieleniem się wartościowymi treściami w internecie, dzięki którym sprowadzamy ruch na swoją stronę i do tego pozytywne nastawienie odbiorców. W takim tekście zawierasz link do swojej strony - jeśli tekst będzie dobry, odwiedzany i czytany przez wiele osób to link będzie "silny"
-
12-02-16, 12:30 #7hightowerGość
Odp: Czym jest content marketing?
zależy jakie frazy dla artykułu, jak niszowe to faktycznie może wejść w top, i najważniejsze zoptymalizowanie tytułu, nagłówka oraz znaczniki h1-h6, sam artykuł ciekawy bez odpowiednich zabiegów będzie miał dużo mniejsze szanse na wejście na sensowne pozycje.
-
25-01-17, 09:44 #8
- Dołączył
- January 17
- Postów
- 3
- Siła Reputacji
- 0
Odp: Czym jest content marketing?
Artykuł dostosowany pod kątem wybranych słów kluczowych. Umiejętnie napisany i zoptymalizowany bez dalszych działań pozwala wygenerować ruch z długiego ogona. Taki artykuł powinien być atrakcyjny zarówno pod kątem wyszukiwarek jak i użytkowników. Wtedy użytkownicy trafią do Ciebie, a że artykuł będzie ciekawy to powinni jeszcze powrócić.
Informacje o temacie
Users Browsing this Thread
Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)
Zakładki