Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
    marysia
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Lubicie gotować?

Uwielbiam!
    Dla mnie gotowanie to czysta przyjemność i znakomity sposób na relaks, zwłaszcza jeśli mogę gotować dla osób, które kocham.
    Lubię testować nowe przepisy i smaki. Dużo czasu spędzam w sieci, na blogach kulinarnych, w sklepach.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-03-15 o 20:02

Początkujący Avatar Hishave
    Siła Reputacji
    0

Ja dopiero rozpoczynam przygodę z gotowaniem, wygląda miło jak na początek. Te wszystkie smakołyki jakie można sobie zrobić :3
    Ma|Miał ktoś styczność z Kukbook? Reklamują to w kinie i nie wiem czy się skusić. Z pierwszego wrażenia chyba warto..

Witka
    Gość

Pierwsze słyszę
    Ale to może dlatego, że obecnie nie jesten na fali poszukiwań żadnego kulinarnego sprzetu ani przepisów - lecę po kolei przepisy z ponad stu z książki multicookera - mamy takie urządzonko marki Redmond i jest w nim tyle możliwości gotowania, że normalnie szkoda czasu na inne poszukiwania
    swoją droga polecam - świetne
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 19-03-15 o 11:05

Balbina
    Gość

Talking Odp: Lubicie gotować?

Może ta moda na gotowanie to przez te wszystkie programy kulinarne w TV typu Master Chef, albo Top Chef, ale ja nie przez to lubię gotować. Tak po prostu dla siebie i dla bliskich. Uwielbiam wyszukiwać jakieś smaczne i ciekawe przepisy, a pochwała od tych którzy to jedzą jest najlepszą zapłatą , mam wtedy ogromną satysfakcję z tego gotowania , a nie ukrywam że też sama lubię jeść więc tym bardziej lubie eksperymentować w kuchni :-D ;-)

Raquel
    Gość

Ja nie lubię gotować, to dla mnie tylko obowiązek......
    Ale za to uwielbiam piec ciasta.

Miro
    Gość

Fajnie jest coś zjeść z produktów, które sami kupujemy. Owoce, warzywa jesienią to produkty na super sałatki, podrzucie przepis dla faceta..

Balbina
    Gość

Talking Odp: Lubicie gotować?

Cytat Napisał Raquel Zobacz post
    Ja nie lubię gotować, to dla mnie tylko obowiązek......
    Ale za to uwielbiam piec ciasta.
    A ja zaś odwrotnie, nie lubię piec ciast ;-) dla mnie to nic ciekawego po prostu przepis i tego musisz się trzymać bo inaczej coś pójdzie nie tak ;-) a gotując można trochę "poszaleć" ;-) jak czegoś dasz za mało to się nic nie stanie ;-)

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Od czasu do czasu zdarza mi się gotować. Na pewno interesują mnie nowe przepisy kulinarne

pola
    Gość

Uwielbiam gotować, ale niestety nie mam na to tak dużo czasu, jak bym chciała.

ratun
    Gość

ja uwielbiam, ale niestety, zwykle nie mam na to po prostu czasu

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia