Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
    koter
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Lubicie gotować?

Lubię coś niecoś upichcić jak tylko mam chwilę wolnego. Zawsze staram się przyrządzić coś nowego bo lubię eksperymentować w kuchni. Teraz w sobotę robimy domówkę z tematem przewodnim- Japonia. Zaopatrzyliśmy się w produkty Blue dragon i mam nadzieję że wyjdzie nam sushi

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Lubię gotować choć wybitnym kucharzem nie jestem to spaghetti robię całkiem niezłe.

Początkujący Avatar Trebacz
    Siła Reputacji
    0

Ja lubię gotować, ale wychodzi mi z różnym skutkiem ważne żeby próbować, najlepiej uczyć się na własnych błędach
    Are you talkin to me?

Raquel
    Gość

Ja lubię, ale nie znoszę kiedy musze to robić szybko. Lubie powoli bawić sie gotowaniem.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja lubię gotować, ale jak mam czas i dla mojej rodzinki, jak mam mieć gości to się denerwuje i wydaje mi się, że nic nie wyszło. Wtedy do akcji wkracza mój mąż i mi pomaga.

rybka
    Gość

ja kiedyś nie lubiłam gotować, ale jak przeszłam na zdrową dietę to musiałam się nauczyć kilku potraw. zdrowe gotowanie mi sie spodobało i teraz lubię sobie czasami poeksperymentować w kuchni

Bardzo! Niestety nie zawsze mam na to siłę i czas. Na szczeście letnie potrawy nie są pracochłonne, a pyszne

MarcinMn
    Gość

Nie lubię !

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał kowalica123 Zobacz post
    Bardzo! Niestety nie zawsze mam na to siłę i czas. Na szczeście letnie potrawy nie są pracochłonne, a pyszne
    Coś jak u mnie. Ale istnieją weekendy, kiedy człowiek ma więcej czasu. Poza tym nie wszystkie potrawy są wymagają dużo czasu - jajecznica lub omlet można przygotować bardzo szybko, a obie te potrawy mogą być kulinarnym dziełem sztuki.

Bunia
    Gość

Bardzo! Ale jeszcze bardziej lubię piec - ciasta, ciasteczka, muffiny Uwielbiam eksperymenty w kuchni.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia