Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
    Początkujący Avatar sakuranna
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Lubicie gotować?

Gotować czasem lubię.
    Niestety nie zawsze mam na to czas Plus zdarza się, że się szybko zniechęcam, jeżeli danie jest zbyt skomplikowane. Najczęściej moje gotowanie sprowadza się do wrzucanie wielu rodzai warzyw i mięsa do rondla, przyduszenia tego dodania pomidorów i podania tego z ryżem Czasem zamiast mięs daję soczewicę, jak mam ochotę na vege. Bywa że zamiast pomidorów dodaję curry i mam tzw. curry rise Czyli wielowarzywna papka z mięsem albo bez Szybko, prosto i przyjemnie. I wcale nie monotonnie, bo za każdym razem w rondlu lądują inne warzywka. Kreatywne gotowanie. ;D

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Też mam ten problem, dlatego lubię gotować w sobotę lub w niedzielę. Wtedy mam więcej czasu

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał kuropatwa Zobacz post
    Kiedyś tak średnio, a teraz zaczynam lubić gotowanie coraz bardziej.
    Zastanawiam się, czy by nie ułatwić sobie życia takim urządzeniem (spam) - można w nim robić większość rzeczy, które wykonuje się przy użyciu garnków, parowaru czy piekarnika, a wiadomo, że czasem przy wielkim gotowaniu, np. na święta przydaje się coś takiego.
    Macie podobne urządzenia w domu?
    Ja też lubię gotować. Jeżeli chodzi o rożne urządzenia które ułatwiają pracę to warto je zakupić. Ja na przykład kupiłam sobie taki piekarnik parowy który ma funkcje plussteam - pieczenie z dodatkiem pary. Akurat wczoraj piekłam pierwszy raz sama chlebek, wyszedł przepysznie z chrupiąca skórką. Taki jak chciałam. A wy pieczecie też sami?

simian raticus
    Gość

Jak gotować to tylko coś dobrego und pysznego and smacznego! Sejm zeżryjmy!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia