Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Początkujący Avatar Mirek12
    Mieszka w
    Częstochowa
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Remont domu - nowa podłoga

Poszukuję sklepu gdzie mógłbym kupić dobrą podłogę drewnianą - czy znacie takie sklepy w sieci?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Odp: Remont domu - nowa podłoga

A co z wykończeniem podłogi? Czy macie już jakiś pomysł? Ja generalnie planuje się tutaj https://alkampolska.pl rozglądnąć za artykułami ze sztukaterii. W końcu takie listwy przypodłogowe są naprawdę bardzo efektywne, mocne i dobrze wypełniają wnętrza.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

My się szykujemy na remont mieszkania Mamy do odświeżenia salon i sypialnie. Bardzo mi się podobają panele tapicerowane w sypialni i nawet już udało mi się znaleźć firmę, która się tym zajmuje https://malhaus.pl/porady/panele-tap...-je-zamontowac . Wykańczanie mieszkania, to zawsze jest ogromne wyzwanie, a takie panele nad łóżkiem zawsze mi się marzyły, teraz przy remoncie stwierdziłam, że koniecznie musimy coś takiego zrobić. Nie dość, że stanowią świetny , elegancki element wystroju, to jeszcze nadają przytulnego charakteru.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Gruntowny remont naszego wnętrza to także okazja to wprowadzenia wielu zmian. Jeżeli ostatni taki remont miał miejsce dobrych kilka lat temu, to z pewnością znajdziemy wiele nowości. Natomiast trzeba poruszyć w temacie, wątek tego jak ważnym elementem jest oświetlenie. W dzisiejszych czasach dobrze oświetlone pomieszczenie jest synonimem nowoczesności. Możliwości mamy wiele, zaczynając od listw led jakie możemy zamontować przy podłodze czy suficie. Dodatkowo znajdziemy szeroki wybór różnego rodzaju kinkietów czy lamp. Można pokusić się o przejrzenie oferty lampy wyprzedaż ekspozycji - https://ledart.net.pl/pl/promocje by znaleźć ciekawe propozycje w super cenach. Pozostaje tylko rozplanować to wszystko na kartce papieru i rozpocząć realizację.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał fanaberia Zobacz post
    My się szykujemy na remont mieszkania Wykańczanie mieszkania, to zawsze jest ogromne wyzwanie, a panele nad łóżkiem zawsze mi się marzyły, teraz przy remoncie stwierdziłam, że koniecznie musimy coś takiego zrobić. Nie dość, że stanowią świetny , elegancki element wystroju, to jeszcze nadają przytulnego charakteru.
    Tez mi sie wydaje, ze panele to ogolnie mega sprawa i robia dobra robote Kwestia jeszcze jakie dokladnie sklep z panelami wybrac. By dobre panele drewniane byly oferowane

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

W sumie to nie bardzo, my kupowaliśmy podłogę stacjonarnie, bo chcieliśmy sprawdzić jej jakość na żywo. Co do remontu, to poprzednią podłogę u nas trzeba było kuć i zalewać od początku. Narobiło się trochę gruzu, który na szczęście udało nam się ogarnąć, bo mieliśmy już wynajęty big bag, taki worek na gruz. Udostępniła nam go firma SAWO Gruz https://www.sawogruz.pl/big-bag/w Zgierzu. Oni wypożyczają worki i kontenery na gruz na bardzo dobrych warunkach, w opłacalnych cenach, a zawartością tym pojemników później zajmują się sami, odpowiednio ja utylizują.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia