Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Pomysl na prezent

kaiwty biżuteria zabierz ja na piknik

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Warto jeszcze poruszyć temat robienia prezentów dla naszych klientów. Jest dość czesto pomijana przez przedsiębiorców strategia, a przecież to bez nich nie ma racji bytu nasza działalność. Oczywiście nie mam tutaj na myśli wydawania fortuny. Trzeba w pierwszej kolejności ustalić ile chcemy przeznaczyć na ten cel. Ustawienie widełek cenowych dla zamówień kwalifikujących się do otrzymania prezentu to kolejna rzecz. Szczególnie dobrze to podejście sprawdza się przy klientach, którzy robią większe zakupu. Jeśli chodzi o gotowe produkty to możemy wybrać upominki świąteczne dla klientów związane a tą wyjątkową porą roku. Z pewnością każdy doceni nasze intencje, a przy okazji zrobimy sobie darmową reklamę. Oczywiście nadal musimy oferować jak najwyższy poziom usług bo to zawsze podstawa budowania silnej i rozponawalnej marki.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Fajnym pomysłem na prezent jest na przykład pościel. Ja początkowo nie byłam przekonana do tego typu prezentów, ale przekonał mnie do nich ten artykuł: https://www.upominkuj.pl/artykul/kom...-okazje-132322 i w sumie bardzo fajnie ta opisali, czemu pościel jest dobrym pomysłem. Sama w sumie cieszę się, jak dostaję pościel, bo jest to przydatna rzecz, tylko wiadomo - najlepiej jest kupić taką, która ma odpowiedni skład i jest wysokiej jakości.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

A przygotowujecie już jakieś paczki świąteczne dla firm ? w sensie takie dla pracowników? Moim zdaniem warto znaleźć na to budżet w firmie i tak docenić pracownikow w tym szczególnym okresie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Wydaje mi się, że bardzo dobrym pomysłem jest sprezentowanie jakiegoś kosmetyku, który pozwoli zrelaksować sie po ciężkim dniu. Moja żona ostatnio urodziła, a jak wiadomo z bobasami jest masa pracy. Sprezentowałem jej czekoladowe masło do ciała - https://verofornature.pl/produkt/maslo-czekoladowe/ bezpieczne dla kobiet w ciąży i po ciąży, jest strasznie zadowolona!

Może kwiaty?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Według mnie najlepszym prezentem będzie Garett Women Karen srebrny. Sama posiadam taki sam i jestem z niego mega zadowolona. Okazał się doskonałym wyborem

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Może jakiś ładny obraz do sypialni? Jeśli żona lubi sztukę to będzie fajny podarunek. Zajrzyj sobie na stronę https://tablice-magnetyczne.com/szklane-obrazy. Znajdziesz tam piękne, szklane obrazy. Robią duże wrażenie

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia