Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35
    Uczestnik Forum Avatar agaz
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Prezent dla zony

O taki karnet to super sprawa

pepka
    Gość

Jeszcze jeden pomysł na prezent ode mnie:
    (spam) - porządna wyciskarka do soków marki Hurom. Mam od jakiegoś czasu, jestem z niej bardzo zadowolona. Soki przepyszne, znacznie lepsze niż te ze sklepu ( no nie ma w zasadzie porównania...).
    Poza tym tym rożni się od sokowirówki,że sok taki zachowuje praktycznie wszystkie dobre składniki odżywcze.
    Może nie jest to tani zakup jednak jeśli chcemy podarować komuś coś porządnego to warto. Ta druga osoba na pewno powinna to docenić.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-03-15 o 09:37

joonek9
    Gość

Także, popieram pomysł z karnetem do SPA, myślę, że każda kobieta byłaby zadowolona z takiego prezentu.

Uczestnik Forum Avatar MilkyStar
    Siła Reputacji
    0

Wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest spersonalizowany prezent, coś typowo pod zainteresowania żony. Pomyśl o jej ulubionych filmach, książkach, co lubi robić w wolnym czasie Może uda Ci się wykonać coś samodzielnie, taki prezent zawsze ma największą wartość.

Waler
    Gość

Ja myślę, że bardzo byś zabłysnął jakbyś kupił jej, możesz przez internet, jakieś ciekawe ekologiczne kosmetyki naturalne, kobiety to lubią, podpatrz jakie lubi zapachy i kup jej podobne stąd np. (spam) to jest dobry sklep, moja dziewczyna tam sobie wszystko kupuje bo mówi że jakościowo sa najlepsze.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-03-15 o 09:38

ratun
    Gość

o, takie kosmetyki, to ciekawa sprawa

dibra
    Gość

Kosmetyki to zawsze dobry prezent

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Niekoniecznie zawsze, ponieważ można nie trafić w preferencje żony. Ale jeśli zna się jej gust to czemu nie.

wnerwiona
    Gość

Nie doradzam kupowania kosmetyków, to raczej ryzykowna sprawa. ja gdy zbliżały się moje urodziny delikatnie zaczęłam naprowadzać męża na temat. Zaczęłam od mniejszych i tańszych potrzeb, aż pewnego dnia weszłam na stronę (jednego ze sklepów próbującego promować się "marketingiem" szeptanym) i palcem pokazałam aparat fotograficzny moich marzeń. Mój plan wypalił. Panowie radzę delikatnie podpytywać swoje panie, nie będzie w tedy tz. wtopy.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 05-08-15 o 07:38 Powód: usunięta reklama

Rucol
    Gość

A co Twoja żona lubi robić ma jakieś hobby? Może idź w tym kierunku. Możesz też szukać w sklepach internetowych takich jak ten (tu była kryptoreklama) bo mają wiele propozycji prezentowych i może akurat uda Ci się coś dopasować do charakteru i upodobań żony
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-10-15 o 18:26

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia