Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Twoja ocena: Yes No

Odp: Gdzie nocować w Zakopanem?

Ja mimo wszystko wolę sobie zawsze wcześniej zarezerwować. Nigdy nie widzi mi się jechać tak w ciemno. Poza tym po przyjeździe, z bagażami jakoś nie miałbym raczej siły nic szukać...

Mieszka w
    Sandomierz
    Siła Reputacji
    0

Zakopanem jest już za bardzo oklepane. Gorąco polecam odwiedzić np. Sandomierz. Jest to przepiękne miasto, z piękną, klimatyczną starówką. Naprawdę jest to świetne miejsce, aby wypocząć.

Początkujący Avatar Beren132
    Siła Reputacji
    0

Do Zakopanego można śmiało jechać bez wcześniej zaklepanego noclegu. Na peronie jest cała grupa osób, która ma akurat wolny pokój
    W chwili, kiedy zastanawiasz się czy kogoś kochasz, przestałeś go już kochać na zawsze.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Raz pojechałam bez wcześniejszej rezerwacji i miałam bardzo duży problem z noclegiem, więc ja bym jednak tego nie polecała. Za to miło wspominam pobyt w apartamentach Zakopane i uważam to za dobre miejsce do spędzenia miłego weekendu czy urlopu. Ceny są wyższe niż w innych pensjonatach, ale za to komfort jest większy.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-02-15 o 20:58

Lucas Kruszyna
    Gość

Zobacz może tę ofertę (nieopłacona i ineoznaczona reklama). Pensjonaty w Murzasichle to moim zdaniem super propozycja dla osób, które chcą naprawdę wypocząć. Można wynająć w nich bardzo ładne pokoje z łazienkami i skorzystać z pełnego wyżywienia. Fajna okolica i wszędzie blisko ( do Zakopanego tylko siedem kilometrów)
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-11-15 o 10:03

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Na kwaterach najlepiej. Na wjeździe do Zakopanego zawsze stoją jacyś górale i szukają chętnych do wynajęcia pokoju.

mrain
    Gość

Cytat Napisał aszczerbik Zobacz post
    Na kwaterach najlepiej. Na wjeździe do Zakopanego zawsze stoją jacyś górale i szukają chętnych do wynajęcia pokoju.
    Nie uważam, aby tego typu wynajem był dobrym pomysłem - jadąc na wakacje, lepiej wcześniej znaleźć lokal, który będzie nam odpowiadać. Szukając go, warto rozważyć wybór jednego z apartamentów dostępnych w ofercie developerów - są dobrze zlokalizowane i wykończone w wysokim standardzie, co wpływa na jakość wypoczynku.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 23-07-17 o 14:17 Powód: wycięta reklama

kazik543
    Gość

No jak na moje nie opłaca się to.
    ____
    Pozdrawiam Anna

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja też mimo wszystko wolę zarezerwować nocleg wcześniej, nie chcę tak na ślepo jechać. Poza tym teraz to już chyba ciężko natknąć się na takich górali "łapiących" na pokoje. No i teraz na portalach typu booking czy bookapart czy trivago jest naprawdę mnóstwo fajnych i przystępnych cenowo kwater.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Na ślepo nie ma co jechać, bo potem tylko można się zestresować szukaniem noclegu. Albo chodzić od jednego pensjonatu do drugiego.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia