Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
    nerdpathologeek
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Pomysły na oszczędzanie

Ja tam wszystko wydaję, bo mogę na raka umrzeć!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Widzę tutaj dużo słów bez pokrycia dlatego polecam przeczytać artykuł pt. Do oszczędzania motywują nas konkretne cele, a nie problemy finansowe jest w Dzienniku internautów, a jak ktoś nie znajdzie to podaję link Wiedzieliście, że oszczędzanie jest motorem do osiągnięcia określonego celu – np. remontu w tym aranżacji wnętrza mieszkania lub domu? W sumie fajnie, że Polacy chcą ładniej mieszkać w tym pięknym kraju

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Polecam mBank, telefoniczna obsługa klienta na miarę złota. Kiedy zablokowałam sobie dostęp do konta poprzez logowanie (3 razy źle wpisane hasło, nie pytajcie), konsultant przeprowadził ze mną wieloetapową telefoniczną weryfikację i udało się odblokować. Jeżeli już dzwonią (a to raczej niezbyt często) z ofertami kart kredytowych itp. rozumieją słowo "nie" kiedy nie jest się zainteresowanym. Niesamowite jak to niewiele trzeba do szczęścia

Bardzo dobre jest ich konto studenckie:
    https://www.konto-studenckie.pl/mbank.php

Na stronie są opisane warunki prowadzenia konta.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Zawsze można też zdecydować się na inwestycję, dlatego od siebie mogę polecić wam bardzo dobrą i sprawdzoną aplikację jak https://www.wealthseed.eu/bezpieczenstwo/ . Można tutaj inwestować w krypto, akcje, wybór jest duży, więc na pewno dobierzecie coś dla siebie

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Poczytaj blog Marcina Iwucia albo obejrzyj jego filmy na yotube, dość zachowawczo zarządza swoim kapitałem i to wydaje mi się*jest najlepsza droga dla lajka, którego głównym źródłem dochodu nie jest zarabianie na inwestycjach a bardziej ochrona kapitału przed utrata wartości (oczywiście z jakimś procentowo drobnym zyskiem).

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia