Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65
    wielkibrat
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Domena + hosting - gdzie najtaniej?

Cytat Napisał janinapolka Zobacz post
    Ostatnio kupiłam tą samą ofertę od Hekko i gratis dostałam jedną domene za free, przedłużenie coś ok 70 zł, na aftermarkecie chyba 10 zł mniej za przedłużenie
    Po co kłamiesz? 54 brutto kosztuje przedłużenie w Hekko. W aftermarket też cena jest całkowicie inna.

malek8
    Gość

hehe... to jakiś spamer. Na moim hostingu mam taniej, ale i tak największe znaczenie ma dla mnie to, że sama usługa jest niezawodna.

Początkujący Avatar michaladamczyk
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Ja bym nie sugerował się gdzie najtaniej, tylko gdzie stabilnie i dobry support Czasem lepiej zapłacić troszkę więcej.

joonek9
    Gość

Cytat Napisał michaladamczyk Zobacz post
    Ja bym nie sugerował się gdzie najtaniej, tylko gdzie stabilnie i dobry support Czasem lepiej zapłacić troszkę więcej.
    Dokładnie tak jak napisał michaladamczyk ważna jest nie tylko cena ale i także stabilność hostingu. Warto też spojrzeć na cenę za przedłużenie domeny.

mezo
    Gość

Obecnie najtańsze domeny (.pl) mają w ovh. Za pierwszy rok koszt domeny to coś w granicach 10 zł. Za każdy kolejny rok 50 zł brutto. Czyli po wrzuceniu w koszta wychodzi jeszcze taniej.
    Jeżeli chodzi o hosting, to pod względem stosunku cena/jakość/stabilność/pomoc techniczna wyróżnia się Sprint Data Center. Za 259 zł rocznie otrzymujemy 100 gb przestrzeni dyskowej oraz pozostałe usługi bez limitu. Specyfikację tej usługi można znaleźć w internecie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 11-05-15 o 10:55

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nie będę zakładał osobnego tematu i zapytam tu: która z firm po zakupieniu domeny ma kod authinfo od ręki do pobrania z panelu klienta?

wielkibrat
    Gość

Chyba większość firm tak ma, a to ma dla ciebie jakieś znaczenie? Chyba istotniejsza jest cena przedłużenia domeny, co nie?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Warto się zapoznać jeszcze z ofertą cal.pl. Mają stabilne, przystępne ceny i fajną sprawą jest możliwość przetestowania hostingu za free przez siedem dni.

Siła Reputacji
    0

Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego na konta webhostingowe MyDevil.net otrzymujesz dzięki nim zniżkę 20%.
    Mój kod: 7L1R857MRA
    Lub bezpośredio przez mój link: platnosci.admin.net.pl/pp/7L1R857MRA dzięki

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał michaladamczyk Zobacz post
    Strzał w dziesiątkę. Na cenę należy patrzeć dopiero w trzeciej kolejności. Ważne jest również to co mamy w cenie i możliwość darmowego przetestowania.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia