Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    wielkibrat
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Jak znaleźć tani kredyt hipoteczny?

Wniosek składa się przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, tj. przez doradcę. Dzięki temu szanse na kasę są większe. Bo po co składać wniosek w momencie, kiedy i tak nie ma szans na otrzymanie środków? To jest właśnie kluczowe.

Witamy,

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami Idea Expert lub pozostawienia swoich danych w formularzu kontaktowym na naszej stronie. Z przyjemnością porównamy oferty banków i wspólnie wybierzemy najkorzystniejszą z nich oraz pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności.

Pozdrawiam
    Rzecznik Idea Expert

wielkibrat
    Gość

Dziękujemy rzeczniku ;-) Jeszcze raz przypominam, że wniosek, który pójdzie przez doradcę prędzej będzie rozpatrzony pozytywnie, bo miejsce jest odpowiednio dobrane. Kiedy mnie GTF robiło analizę to mieli dużą bazę tych ofert - a chyba głównie o to chodzi, prawda?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Dobrze też skorzystać z pomocy doradców finansowych.

marysia
    Gość

Zanim wybierzemy się do doradcy, czy zaczniemy biegać po bankach, warto pogrzebać w sieci.
    Wiem, co mówię, bo sama niedawno szukałam kredytu. I najbardziej wartościowych informacji dostarczyły mi rankingi. Naprawdę sporo można się stamtąd dowiedzieć, zamiast tracić czas na kolejne spotkania w bankach.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 19-03-15 o 11:02

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia