Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
    jurek.jurek
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Jak obniżyć koszty prowadzenia firmy?

Sposobów na obniżenie kosztów w firmie jest dużo. Można zredukować liczbę pracowników, a w ich miejsce zatrudnić tańszych stażystów. Można zdezorganizować system pracy, na taki, który będzie tańszy, efektywniejszy. Są też różne specjalistyczne systemy lub programy, które pomogą zmniejszyć koszta w firmie. Informacje na temat jednej takich firm znajdziesz w internecie
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 11-08-16 o 08:20 Powód: wycięty spam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nawet przy takim dobrym oprogramowaniu w miejsce zwalnianych wcele nie ma potrzeby zatrudniać nowych - wystarczy zaopatrzyć się w dobry asystent sssprzedaży i już jesteśmy o co najmniej jedną pensję do przodu, a to bardzo dużo.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

jak tniesz na podatkach oferując umowę o dzieło to wcale nie tak dużo :P a tak na poważnie to asystenta ma już chyba każdy przy obecnych warunkach sprzedaży i ilości obslugiwanych zamówień dość cięzko byłoby na piechotkę to ogarniać. Na samym początku byłem mocno zaangażowany ale z samego stresu pamiętam potrafiłem pomylić zamówienia i dopiero później osoba po mnie sprawdzająca to wyłapywała. Poważnej firmie chcącej utrzymać renomę takie rzeczy nie powinny się przydarzać więc warto mieć w tym wspomaganie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dokładnie. A jak się dobrze trafi, to i firma się rozwija nie podnosząc cen. Ja tak u siebie maila ostatnio dostałem, a to wprowadzają to, a to tamto. Ulepszenia w sensie, a ceny takie same. Nie przewidywałem takie obrotu po stosunkowo mało znanej firmie, ale od początków współpracy i się rozrosła firma i podnieśli poziom usług. I tak nawiasem - wiesz, ja swoich pracowników szanuje, nie ma mowy o umowie o dzieło

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

okej, z panem pożartować to nie bardzo. a w kwestii asystenta, to na co zwracać uwagę przy wyborze dostawcy usługi? długo sądziłem że to zbędny wydatek ale nie obejdzie się jednak więc jak ma być to niech będzie chociaż porządny!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Przede wszystkim wszelkie integracje muszą być dostępne. To, że obecnie z czegoś nie korzystasz nie oznacza, że w przyszłości nie będziesz i żeby Cię to nie ograniczało. A tak, to podstawy: różnorodność produktów - wg różnych kategorii osobno, ale np jeden T-shirt w pięciu odcieniach z tym samym nadrukiem lepiej będzie wyglądał jako jedna aukcja z wyborem niż pięć zaśmiecających kategorię. Moduł fakturowy, bo zakup osobnego sporo może kosztować. Obsługa e-maila i synchronizacja z magazynem - żeby Ci się pokazywało na sklepie że ktoś nie możę czegoś zamówić bo się skończyło. Inaczej kliknie i będzie dupa bo takiego klienta trzeba przepraszać.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał timberland Zobacz post
    Przede wszystkim wszelkie integracje muszą być dostępne. To, że obecnie z czegoś nie korzystasz nie oznacza, że w przyszłości nie będziesz i żeby Cię to nie ograniczało.
    Jakie integracje masz na myśli? Tak się zastanawiam, czy między tym, co proponują a tego trochę jest czy z takim oprogramowaniem jak już sam mam obecnie?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Pisałem o tych co mają w ofercie ale tak na dobrą sprawę to i to, co masz Ty i nie chcesz zmieniać dostawcy powinno być do skorelowania z ichniejszym. Ale o to już musisz pytać indywidualnie, bo że sellasist współdziała z tym co mają w ofercie (sendego przykładowo) to wiem, bo sam na tym działam. Dzięki temu, że między nimi informacje są przekazywane to ja nie muszę nigdzie niczego wpisywać własnoręcznie i nie gubię przesyłek, nie mylę adresatów itd.

Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał jurek.jurek Zobacz post
    Sposobów na obniżenie kosztów w firmie jest dużo. Można zredukować liczbę pracowników, a w ich miejsce zatrudnić tańszych stażystów. Można zdezorganizować system pracy, na taki, który będzie tańszy, efektywniejszy. Są też różne specjalistyczne systemy lub programy, które pomogą zmniejszyć koszta w firmie. Informacje na temat jednej takich firm znajdziesz w internecie
    Sory ale to brzmi jak jakieś marketingowe mambodzambo.

Punkt pierwszy - Bardzo dobry doradca podatkowy. NIe biuro rachunkowe tylko doradca. Doradca odpowiada za to co robi. Uwaga dobry nie znaczy drogi. Sugeruje szukać nowych biór młodych ludzi. Zwykle walczą jak lwy o pierwszych klientów i nbardzo o nich dbają, aświerza krew gwarantuje "szczególne podejście" do kwestyi optymalizacji podatkowej.

Punkt drugi. - Zredukowac koszty obsługi. Elektroniczny obieg dokumentów zamiast papierowego. Wynajem pojazdu a nie leasing czy kredyt. Tak wynajem. Bo jak wynajmujesz na 3 lata w takim Leasetake to 100% ceny najmu i paliwa to twoje koszty, i olewasz kratki i innetakie.

Punkt 3 - Elastyczny czas pracy dla swoich ludzi. Bardzo mnie dziwi jak ludzie siedzą w biurach po 8h jak nie ma nic do roboty. Skończyłeś swoje zadania, super . Jesteś wolny. Odrobisz godziny jak będziesz potrzebny, albo ich ie odrobisz, bo na siłe nie będziesz siedział. dzięki takiemu wydawało by się frywolnemu rozdawnictwu przyśpiesza się obsługę projektów ( zwiększa i usprawnia przepływy), bo ludzie chcą jak najszybciej skończyć żeby mieć wolne. Dodatkowo praktycznie nie ma nadgodzin, bo jełsi pojawia się jakiś fackup na już to zwykle jest tez jakaś pula niedogodzin do odbioru.

jurrek55ds
    Gość

To racja, bez dobrego doradcy nic nie zdziałasz.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia