Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33
    Początkujący Avatar qartus
    Mieszka w
    Pszów
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Jak obniżyć koszty prowadzenia firmy?

Cytat Napisał Leszy Zobacz post

Punkt 3 - Elastyczny czas pracy dla swoich ludzi. Bardzo mnie dziwi jak ludzie siedzą w biurach po 8h jak nie ma nic do roboty. Skończyłeś swoje zadania, super . Jesteś wolny. Odrobisz godziny jak będziesz potrzebny, albo ich ie odrobisz, bo na siłe nie będziesz siedział
    ehhh... chciałbym dożyć czasów, kiedy większosć pracodawców będzie miało takie podejście,
    świadomość rośnie, ale nadal jesteśmy dalecy od takiego rozsądnego - optymalnego podejścia do rozliczania czasu pracy
    robię nowoczesne sklepy internetowe, zapraszam: sklepinternetowy.top

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał qartus Zobacz post
    ehhh... chciałbym dożyć czasów, kiedy większosć pracodawców będzie miało takie podejście,
    świadomość rośnie, ale nadal jesteśmy dalecy od takiego rozsądnego - optymalnego podejścia do rozliczania czasu pracy
    co za bezsens, wg mnie to rodziłoby później mega nadużycia. odsyłanie ludzi do domu żeby nie płacić, a pźóniej trzymanie ich po naście godzin, bo do wypłaty by brakowało. trzeba trochę rozważyć obie strony medalu zanim się coś napisze. zwłaszcza, że w biurze zawsze jest co robić, a że pracownik to kretyn, to trzeba wymienić skoro się ochrzania. ale wracając do tematu - wystarczy zmiana oprogramowaia. od wielu lat ludzie trzymają się tego samego które trzyma ceny. a jak grzyby po deszczu wysypało opro od takich firm jak (wycięta reklama) - gdzie cena jest naprawdę minimalna przy maksimum oferty
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 20-01-17 o 21:32 Powód: wycięta reklama

Zarthun
    Gość

Zatrudnienie księgowej jest kosztowne, z pewnością bardziej opłaca się wynajęcia biura rachunkowego, ale najtańszą opcją jest zajęcie się księgowością samodzielnie - co prawda w większych firmach to raczej niemożliwe (ze względu na zakres obowiązków), ale w mniejszych to dobra opcja. Przy mojej działalności własna księgowa byłaby bardzo nieopłacalna, dlatego ja na co dzień korzystam z z oferty firmy (wycięta nieoznaczona i nieopłacona reklama)
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-02-17 o 00:03 Powód: spam

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia