Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Temat: Silownia

Mariusz25
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Silownia

bardzo dobre postanowienie, ja osobiście proponuję crossfit, dobra przy tym zabawa. Mocno sie przy tym można zmeczyć

Raquel
    Gość

Ja chodze do fitnes klubu od ponad 5 lat, na siłownię tez. A karnet mocno motywuje - przynajmniej mnie.

Lucy00
    Gość

Czasami chodzę na siłownię.
    Ale wolę ćwiczyć w domu, w dogodnym dla siebie czasie.
    Sprzęt do ćwiczeń można kupić np w Hop-Sport
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-04-15 o 09:31

simian raticus
    Gość

Masa mięśniowa musi być naturalna! Wszystko to są geny i odżywienie organizmu! Ludzie z wysokim IQ mają geny najlepsze, bo tak wyewulowali! Darwinizm, ewolucjonizm, selekcja naturalna und racjonalizm and realizm! Szympans und goryl and orangutan zielony i makak maja po pięć palców u kończyn jak i człowiek! Małpa w kościele nie klęka! Małpa żre banany i na siłowni nie ćwiczy! Uzębienie, twarz, bary, kościec, szybkość, zwinność, spryt, waga i wzrost to cały łańcuch DNA!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja trenuję w domu, teraz zaczęłam biegać i czuję się rewelacyjnie o wiele lepsze niż fitnes

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Lightbulb Odp: Silownia

Ja już nie mogę się doczekać wizyty u Mistrza Paraolimpijskiego, który obiecał rozpisać mi trening. Sam dopiero zaczynam przygodę z lekkoatletyką i nawet już mam pewne osiągnięcia ale one wcale mnie nie usatysfakcjonują.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Kiedyś chodziłem na siłownie teraz ćwiczę tylko w domu 3 razy w tygodniu do tego 2 razy w tygodniu biegam.

ratun
    Gość

A ja sobie bardzo chwalę ćwiczenia mieszane, czyli trochę w domu, a trochę na siłowni. To jest dla mnie najbardziej optymalny sposób na kształtowanie sylwetki

marysia
    Gość

Staram się ćwiczyć dwa razy w tygodniu. Zazwyczaj jest to aerobik albo zumba.
    Ale przyznaję szczerze, że im zimniej tym mniej mam na to ochotę. Teraz najchętniej zawinęłabym się kocem i grała w ulubioną gierkę Seafight. Na szczęście mam wykupiony karnet, więc jeszcze przynajmniej przez trzy tygodnie będe się ruszać
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-04-15 o 09:32

joonek9
    Gość

Dobrą motywacją jest partner lub partnerka do treningu, powstaje wtedy coś na wzór rywalizacji co bardzo mocno motywuje.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia