Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Czy warto jechać na 4dni do Zakopanego?

Na 4 dni już naprawdę można co nieco zobaczyć. Ja w tamtym roku byłem tydzień, w tym jeden dzień odpoczywałem. Więc jak ktoś chce i może narzucić sobie tempo to podstawowe atrakcje na pewno zdąży zobaczyć. Aha i mówimy oczywiście o 4 dni w Zakopcu a nie 4 dni z podróżą, czyli 3.

Karolina
    Gość

Co za pytanie?! Gdybyśmy tak chcieli jeździć wszędzie po to tylko, żeby wszystko za jednym zamachem zobaczyć to nie starczyłoby urlopu i trzeba by rzucić pracę, żeby podróżować

Ja byłam w Zakopanem dokładnie 3 dni i wspominam ten wyjazd bardzo pozytywnie. Najważniejsze to mieć dobre towarzystwo, wtedy zapamiętuje się uczucia i miłe sytuacje najlepiej

Czasami jeżdżę właśnie na takie krótkie, weekendowe wyprawy w miejsca, gdzie nie ma potrzeby przebywać tygodniami, żeby poczuć klimat i zwiedzić co nieco (Malta czy Ibiza). Zawsze pamiętam jednak o doborowych kompanach

Lot można kupić za grosze, jeśli odpowiednio wcześnie zaplanujesz wyprawę, zatem nie tracisz czasu na podróżowanie. Podobnie, jeśli chodzi o miasta Polskie - teraz autobusem podróż trwa znacznie krócej, nawet z odleglejszych zakątków kraju.

Żeby dobrze zorganizować taki wyjazd, trzeba pamiętać o wcześniejszym sprawdzeniu bazy noclegowej, żeby wybrać najlepszą dla siebie opcję i w rozsądnej cenie. Przy większej grupie zawsze wychodzi taniej oczywiście.

Ja aktualnie wybieram się kolejny raz do Krakowa tylko na weekend. Bilety już zabukowane, hotel wybrany... zostało ubranie na zmianę do spakowania i kilka kosmetyków I to wszystko, żeby poczuć przez kilka godzin klimat tego pięknego miasta
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 31-03-15 o 18:06

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Byłem całkiem niedawno w Zakopanem od czwartku do niedzieli. Jeśli dotrzesz z samego rana to jak najbardziej możesz jeszcze dużo zobaczyć. Tylko jeśli to będzie ładny weekend to pamiętaj żeby na wszelkie kolejki pojechać z duuużym wyprzedzeniem bo jest dużo chętnych.

Warto - 4 dni to wcale nie jest mało.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jasne że tak

ratun
    Gość

jeśli wyjedziesz z samego rana i wrócisz bardzo późno tego czwartego dnia, to jak najbardziej

Mieszka w
    Poznań
    Siła Reputacji
    0

Jeżeli masz zamiar chodzić po górach to warto jechać nawet na 1-2 dni

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Jeśli zamierza się jechać do Zakopanego, to warto też mieć trochę więcej pieniędzy na taki wyjazd przeznaczone

Początkujący
    Mieszka w
    jastrzębie zdrój
    Siła Reputacji
    0

Warto zwłaszcza na skoki narciarskie. Szkoda, że Adam Małysz już nie skacze, to były emocje.

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

W którym sezonie jest najluźniej?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia