Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Android czy ios?

jeśli chodzi o wygodę użytkowania, przejrzystość i szubkość - zdecydowanie ios, jeśli chodzi o aplikacje to android(szczególnie wielu polskich aplikacji nie ma na sysyem ios)

JustMydel
    Gość

to zalezy jak szybko się przestawisz z jednego systemu na 2, ok 2 siedzenia przy tel i już prawie jesteś przestawiony/przestawiona.

Jak osobiście korzystam z androida i ios tylko dlatego ze ta marka jest tak wypromowana mnie nie przekonuje.
    Polecam też blogi
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 08-10-15 o 10:23

antonis
    Gość

Android czy IOS? that's the question! to zależy do czego głównie chcesz używać telefonu (gry, aplikacje, zdjęcia, internet, social media etc). Oba systemy mają swoje wady i zalety.

Tiapray
    Gość

Zależy kto co woli, tak jak mój przedmówca pisze, każdy system ma jakieś wady i zalety, ja osobiście jestem przekonany do Androida i nie zamierzam się przesiadać.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Korzystałem z Samsunga Galaxy S3 i iPhone 5s. Samsung na początku działał bardzo szybko i byłem zadowolony, ale po roku użytkowania zaczął mulić, mimo braku instalacji wielu aplikacji. iPhone działa szybko zawsze. W obydwu telefonach zanotowałem po pewnym czasie użytkowania spadek żywotności baterii, przy czym w Samsungu można wymienić samą baterię, a przy iPhonie trzeba wymienić cały telefon

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja też raczej jestem za iOSem. System się tak nie tnie. Miałam trzy różne telefony z androidem i każdy po około pół-do roku użytkowania zaczynał się potężnie zawieszać, do tego stopnia, że musiał mi ktoś reinstalować system. A na iOSie mam iPada od dwóch lat. Jest zawalony aplikacjami i plikami, filmami, muzyką, książkami i nic mu nie ma. Zauważam jedynie troszkę wolniejsze działanie, ale tak troszeczkę.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

A ja obecnie mam telefon na androidzie Miałem już ios ale telefony na androidzie są po prostu tańsze a parametry maja takie same tak więc jestem zdania,ze nie ma co przepłacać..... Telefon kupowałem sobie niedawno. Był to model Huawei P8 Lite . Zamówiłem go w sklepie rtv Euro agd. Była tam możliwość kupna telefonu na raty z czego zresztą skorzystałem. Obecnie spokojnie go sobie spłacam ( zostało mi jeszcze 8 rat z 10). Telefon niedrogie, parametry jak w telefonach kosztujących dwa razy więcej...
    Jest to wprawdzie chinska marka ale ta akurat jest dobra.

Początkujący Avatar elGonzo
    Siła Reputacji
    0

Windows Phone jest najlepszym systemem. Jest znacznie bardziej intuicyjny niż pozostałe. Jest też szybki i stabilny. Jego największym minsem jest brak wielu ciekawych aplikacji, które sa na Androidzie i na IOS. Według mnie Android jest bardzo podobny do IOS. Ten pierwszy jest może trochę mniej zasobożerny.
    elGonzo

heniowalki
    Gość

Ty tak na poważnie z tym Windows Phonem? Nie ma apek na niego, nawet Microsoft nie wie chyba do końca co z nim zrobić, kiepsko to wygląda :/

kraxx44q
    Gość

To racja, wymyślili i sami nie mają pojęcia co teraz. Nie przemyśleli tego.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia