Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35
    mezo
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Android czy ios?

Który system operacyjny jest Waszym zdaniem wygodniejszy? Ja jak do tej pory korzystałem głównie z androida ale zastanawiam się nad przesiadką na I'Phone"a (głównie dlatego, że niesamowicie spodobał mi się nowy model i tak sobie myślę czy sobie nie sprawić na prezent z okazji dnia dziecka).
    Zorientowałem się trochę w temacie i aplikacji jest tyle samo w sumie na androida jak i na ios. Czy ktoś z Was może posiada?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 25-08-15 o 22:16

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Android czy ios?

Android, gdyż:

+ małe zapotrzebowanie na zasoby
    + otwarty kod systemu,
    + wygląd,
    + łatwość rozbudowy

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

IOS jak dla mnie wypiera z łatwością Windows Mobile a z Androidem jest porównywalny.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Pytanie nie powinno brzmieć Android czy IOS , ale mały ekran czy średni lub duży ekran. Ja uważam że Iphone jest za mały do np. czytania eboków, sprawnego przeglądania stron www czy oglądania filmów. Da się ale jest to nieco męczące. Z kolei producenci siedzący na Androidzie przesadzają z wielkością ekranów i nosisz w kieszeni cegłe (idź np. na wesele w garniturze a zobaczysz jakie to przyjemne). Google ogólnie staje się też coraz mniej intuicyjne jeżeli chodzi o tzw. czystego Androida (Nexusy). Takie podejście ala mbank że masz ikonkę i domyśl się co będzie jak w nią klinkniesz. Dobre nakładki ma Samsung do Androidów,

Ja uważam,że z wielkością ekranów przesadzają producenci telefonów z Androidem,to nawet w ręku niewygodnie się trzyma.Natomiast Iphon 5,który ma wyświetlacz 4", wystarcza do swobodnego poruszania się po internecie i nie tylko.IOS jest bardzo dopracowany i chodzi niesamowicie płynnie,a te ekrany dotykowe w Iphonah...............bajka.Dla mnie,gdybym miał mieć smartfona na 100% wziąłbym produkt Apple.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 21-03-15 o 18:54

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jak dla mnie ios wygrywa z Androidem ponieważ jest lepiej zoptymalizowany i prawie wcale się nie zawiesza. Windows jest zbyt młodym systemem aby konkurować z tymi systemami zobaczymy za rok.

Karolina
    Gość

Oczywiście Android

mmllmm
    Gość

Android i Windows są bardziej uniwersalne. Jak ktoś chce pobierać i przerzucać różne pliki to Apple jest bardziej wymagający (bardziej uciążliwy).

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Android - aplikacje tworzone na rynek polski są głównie robione na Androida

Oba systemy mają swoje wady i zalety. Na Android z racji tego, że jest otwarty, jest więcej aplikacji, z czego większość darmowa, co jest też wadą bo przez to dużo jest zagrożeń, wirusów itp. Wadą jest też słaba stabilność. iOS jest zdecydowanie bardziej dopracowany i intuicyjny. Wadą jest brak możliwość instalacji innego oprogramowania niż z iStore, gdzie za prawie wszystko trzeba płacić

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia