Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
    Zaawansowany uczestnik Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Nauka jezyka - Dorosli

Nauka języka kosztuje. Jednak nie ma lepszej metody niż kurs. Samodzielnie jest najtaniej, ale taka nauka jest bardzo trudna, zwłaszcza jeżeli nie masz zdolności językowych.

ulik
    Gość

Kurs to podstawa, uczyłam się sama języka angielskiego, ale trudno było. Zawsze miałam jakieś wymówki, a to brak czasu, motywacji albo chęci, ale jak poszłam do empik school to od razu się rozkręciłam. Do tego zaczęłam słuchać e booki w języku angielskim, oglądać filmy i szybko dałam radę.

Siła Reputacji
    0

Prawdę mówiąc braku motywacji nigdy nie rozumiałem. Na kursie załatwia to lektor, ale w domu (samodzielna nauka) nie powinno być problemów. Oczywiście jeżeli nie ma czynników zniechęcających, np. wątpienie we własne umiejętności, czy postępy w nauce.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Polecam prywatny kurs z wykładowcą szkoły językowej, indywidualnie, nie w kilkuosobowych grupach.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja przez wiele lat chodziłem na takie zajęcia do szkół językowych, ma to oczywiście swoje plusy i minusy, no i warto się starać, a nie tylko odbębnić obecność na zajęciach, a w domu zero pracy własnej, takim podejściem, niewiele się człowiek nauczy

Siła Reputacji
    0

Jak płacisz i wiesz dlaczego zapisałeś się na język to raczej z motywacją i tylko odbębnianiem obecności na zajęciach nie powinno być problemu. Wszystko zależy od Twojego nastawienia no i oczywiście dobrego lektora.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

to na pewno, dobre nastawienie duzo daje, a teraz i kursy są dużo tańsze, sam się niedawno zapisąłem do speak upa i kurs w całkiem prystępnej cenie jest. Zawse chciałem sobie móc czytać po angielsku bez konieczności wiszenia na tłumaczu i teraz powoli, powoli idzie mi coraz lepiej.

Siła Reputacji
    0

Podstawy musisz złapać od kogoś, czasy, odmiany i inne tego typu ale jak już tego się nauczysz to możesz kontynuować naukę samemu, jest sporo świetnie przygotowanych materiałów do nauki każdego języka. Ja np do wzbogacania słownictwa polecam apke na Androida memrise

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia