Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Temat: Budowa domu

Początkujący Avatar PenelopeVaughan
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Budowa domu

Jest wiele przydatnych informacji, brakuje czasu na zapoznanie się ze wszystkim

Początkujący Avatar Damian1985
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Mnie ostatnio zaczęły interesować domy modułowe oraz kontenerowe. Jeżeli nie wiecie jak to wygląda w praktyce, to polecam wpisać na Youtubie. Mega fajne rozwiązanie! Jeżeli chodzi o szybko realizacji budowy, energoszczędność itp. Niestety nie wiem, jak z trwałością takiej inwestycji. Czy to w ogóle ma sens na dłuższą metę.

Początkujący Avatar PenelopeVaughan
    Siła Reputacji
    0

Mam u siebie dość jasne kremowe płytki i wcale się nie brudzą. Można je umyć wodą i pozostawić do wyschnięcia na dłuższy czas. Po wszystkim warto je dodatkowo przetrzeć szmatką. Oczywiście jeżeli tłuszcz zaschnie, trzeba korzystać z chemicznych środków czyszczących. Uważam, że warto wybrać płytki gładkie, a nie matowe, bo na matowych widać każdą kropelkę tłuszczu i wody. Nie wyobrażam sobie posiadania płytek matowych, drewnianych czy porowatych. Najlepiej sprawdziły się w moim przypadku tanie płytki do kuchni Imello.pl. Jak to mówią: o gustach się nie dyskutuje.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

A jak wam się podobają przykładowo nowoczesne domy z płaskim dachem? Tak pytam, ponieważ niedługo planuje się budować i zastanawiam się w jakim kierunku najlepiej byłoby pójść? Może wy mi doradzicie? A wy jaki sobie domek postawiliście lub planujecie wybudować?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Bardzo ciekawy temat został poruszony na forum. Budowa domu to z jednej strony świetna inwestycja naszych pieniędzy, natomiast z drugiej to także odpowiedzialność. W pierwszej kolejności należy znaleźć kogoś doświadczonego w tej branży. Nie możemy sobie z pewnością pozwolić na żadne większe oszczędności przy wyborze materiałów budowlanych jakie wykorzystamy. Na przestrzeni ostatnich kilku lat widać bardzo duży wzrost ich jakości dlatego wybierzmy je mądrze. Szczególnie pod kątem właściwości izolacyjnych jakie są wymagane na ten moment. Musimy brać pod uwagę także konstrukcję dachu, często pomijane są izolacje dachu płaskiego przez co tracimy mnóstwo energii każdej zimy. W jednym z artykułów czytałam nawet, że poprawnie wykonana termoizolacja będzie w stanie zmniejszyć koszta ogrzewania nawet o połowę.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jeżeli poszukujecie dobrej jakości materiałów termoizolacyjnych, to chętnie coś podpowiem w temacie. Ostatnio sam szukałem dostawcy tego typu materiałów i znajomy polecił mi firmę Faktoria. Okazało się to faktycznie dobrą radą, bo materiały bardzo wysokiej jakości, a ceny wyjątkowo przystępne. Ponadto zamówienie zostało zrealizowane od ręki.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Z pewnością fajnie możesz wykończyć dom dzięki betonowi. Widziałem takie grafiki w wyszukiwarce Co o tym sądzisz?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jeśli szukacie specjalistów od projektów domów, to śmiało mogę wam polecić dobrych fachowców. U mnie ciekawy projekt domu wykonała firma GIGAarchitekci https://gigaarchitekci.pl/projekty/ . Mam niewielką działkę i nie wierzyłem, że uda się na niej postawić coś przestronnego i jednocześnie atrakcyjnego wizualnie. Pomogli, doradzili i zaprojektowali piękny, funkcjonalny dom. Zdecydowanie polecam ich usługi.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Jeżeli chodzi o wykończenia i akcesoria do oświetlenia, czyli gniazdka, żarówki, no tego typu rzeczy, to my kupiliśmy je online. Wszystko znaleźliśmy w sklepie internetowym: https://elektro24.com.pl/c/51/zrodla-swiatla.htm Ich oferta jest szeroka, mają wiele różnych produktów wysokiej jakości, które były porządnie zapakowane podczas wysyłki, więc dotarły do nas w całości bez najmniejszego problemu. Warto skorzystać z ich usług, sklep jest zdecydowanie godny polecenia.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

My niedawno mieliśmy robioną elewację. Wszystkim zajęła się profesjonalna ekipa budowlana, ale nie mili własnych rusztowań. Dlatego rusztowania wynajęliśmy za nich. Zdecydowaliśmy się na najem rusztowań z firmy KBI Słojkowscy https://kbi.biz.pl/rusztowania/ ze Stargardu. U nich bez problemu wypożyczyliśmy wysokiej jakości produkty w świetnym stanie. Wynajem mają na bardzo dobrych warunkach, cenowo wyszło korzystnie, no i terminy mogliśmy sobie dowolnie dopasować, polecam.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia