Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Twoja ocena: Yes No

Question Odp: Sklepy meblowe

Ja mam zagwozdkę trochę innego typu. Mam zamiar otworzyć restaurację. Lokal jest, kończymy remont, jest już brand, strona... Brakuje jedynie mebli. Musimy coś znaleźć maksymalnie do końca marca, bo z początkiem kwietnia się otwieram. Przejeździłem po wszystkich salonach meblowych w okolicy i przewertowałem Internet i wpadłem na pewien sklep.
    Jak na razie ich oferta podoba mi się najbardziej, ale czy mieliście już jakieś doświadczenie z tym sklepem? Możecie coś o nich powiedzieć?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 18-03-15 o 12:24

Piorycz
    Gość

Odp: Sklepy meblowe

Ikea? Albo allegro?

Początkujący
    Mieszka w
    Katowice
    Siła Reputacji
    0

Przez internet to mozna kupować tylko meble wolnostojące. Mebli na wymiar to bym się nie odważył. A jeszcze lepiej to zaprosić stolarza ustalić wszystkie szczegóły i mieć to zgłowy. To stolarz ponosi odpowiedzialność za wszystkie poprawki i niedociągnięcia. Szczególnie wazne jest to przy zamawianiu kuchni na wymiar

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

A czy ktoś z was może kupował meble biurowe lub metalowe u firmy https://lobbysklep.pl ? Pytam, ponieważ jestem w trakcie budowy mojej firmy i w sumie powoli zbliżam się do tego etapu końcowego, wyposażania. W sieci trafiłam na ten sklep i naprawdę ich oferta mi się spodobała, bo widać że oferują oni solidne produkty i praktyczne.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Kupowaliśmy stacjonarnie i trochę na allegro. Co do tych zamówionych w sieci, to niestety sami musieliśmy je montować, ale nie było wcale tak źle. W sumie ma to wiele plusów, o których najpierw sobie poczytaliśmy tutaj https://www.drewniacy.pl/artykul/sam...-mozliwe-96203 gdy zastanawialiśmy się, czy nie zatrudnić do tej pracy specjalistów. Wyszło super, montaż za darmo .

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Też sporo mebli kupowaliśmy przez internet. Niby mamy kilka sklepów meblowych w naszym mieście, jednak nic nigdy konkretnego nie mogliśmy w nich znaleźć. Szczególnie, że mieliśmy juz w głowie koncepcje na wystrój.

Jeśli poszukiwalibyście dobrej jakości mebli do przedpokoju w sklepach internetowych, polecam sklep Górna Półka:
    https://gornapolka.com/kp/meble-przedpokoj/

Mozna tam skompletować sobie zestawy z panelami tapicerowanymi.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

My mamy w mieszkaniu panele winylowe LAYRED. Polecam ten sklep internetowy, mają szeroką ofertę, korzystne ceny i widać, że mają doświadczenie w branży.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dla mnie doskonałym wyborem okazał się stół z krzesłami używane . Ogólnie w Pokato można znaleźć świetne rzeczy w niewygórowanej cenie

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Jeśli zastanawiacie się nad wystrojem domu, zwłaszcza mebli to polecam zapoznać się z ofertą https://smolis-meble.pl/meble-na-wymiar-olesnica/, gdzie zajmą się idealną kuchnią na wymiar w Oleśnicy i nie tylko 😉 Przede wszystkim tworzą meble wysokiej jakości, dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia