Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Początkujący
    Mieszka w
    Gorzyce
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Słuchawki - szukam opini.

Siemka tak jak w temacie, szukam opinii o pewnych słuchawkach. Ostatnio zastanawiałem się nad zakupem słuchawek street by 50 over-ear wired, czytałem wiele opinii i większość z nich była pozytywna, miał ktoś z was i mógłby się podzielić wrażeniami ?

Piotr Benet
    Gość

Odp: Słuchawki - szukam opini.

Te słuchawki które osobiście reklamował w Polsce 50Cent są naprawdę dobre - ale zauważ jedną rzecz - są też niesamowicie drogie. Podobną jakość dźwięku uzyskasz przy połowę tańszym sprzęcie. Na ale ludzie nie dlatego kupują buty Dolce & Gabbana a nie podróbki z Chin.
    Jeżeli chcesz dobre słuchawki to zainwestuj w Creative ZEN Aurvana Live! czyli takie jak te tutaj http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/258422

Początkujący Avatar MarekMisiek
    Siła Reputacji
    0

Hej Ja się podłączę, żeby nowego tematu nie zaczynać. Szukam jakichś dobrych słuchawek do gier. Tutaj znalazłem dość ciekawe zestawienie słuchawek, a w nim słuchawki Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha. Myślicie, że byłoby one dobre do gier komputerowych i filmów?
    [...] najgorzej w życiu to samotnym być.

Początkujący Avatar wobiektywie5
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał MarekMisiek Zobacz post
    Hej Ja się podłączę, żeby nowego tematu nie zaczynać. Szukam jakichś dobrych słuchawek do gier. Tutaj znalazłem dość ciekawe zestawienie słuchawek, a w nim słuchawki Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha. Myślicie, że byłoby one dobre do gier komputerowych i filmów?
    Moim zdaniem spoko, bierz je
    Pozbierać jest się dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja mam słuchawki bezprzewodowe polskiej firmy xblitz model uni pro i są zarąbiste. Na youtube widziałem że polecają te firmę, kupiłem, nie zawiodłem się, jeszcze nigdy nie miałem takiej jakości dźwięku

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia