Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Jak sprawiedliwie podzielić nieruchomość?

Ciężka sprawa z podziałem nieruchomości. Najlepiej porozmawiać z dobrym adwokatem on Ci pomoże znaleźć wyjście z sytuacji.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Najlepiej skontaktować się ze specjalistami, którzy specjalizują się w temacie obrotu nieruchomościami. I tutaj mogę polecić kancelarię http://legali.pl/, świetni specjaliści, fachowa obsługa.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

No cóż, zawsze możesz wykupić drugą część, możecie sprzedać działkę i podzielić się jej wartością, albo właśnie ja podzielić, po równo. U nas podziałem działek, czyli wytyczeniem ich, zajęli się geodeci z firmy geodezyjnej GEONIVEL https://geonivel.pl/podzialy-nieruchomosci.php z Brześnica Kujawskiego. Bez problemu dokonali podziału, oczywiście w gminie te nasze podziały zostały zaakceptowane. Geodeci z tej firmy mają doświadczenie w branży, dobry sprzęt geodezyjny, są rzetelni i kompleksowo podchodzą do takich zleceń.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Jeżeli chodzi o sprawy notarialne w takim przypadku, to też lepiej jest pójść do dobrego notariusza, który wam wszystkie nieścisłości wyjaśni i pokieruje was, co robić. W przypadku nieruchomości zawsze korzystamy z usług kancelarii notarialnej notariusza Łukasza Górskiego na warszawskiej Woli. To doświadczony specjalista, który zna się na tym, co robi. Ma bardzo dobre podejście do klienta, posiada niewygórowane stawki cenowe, dzięki którym wizyta u niego jest pod każdym względem, także finansowym, opłacalna.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia