Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    tuliusz
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Rabaty, rabaciki?

Elo elo

Słuchajcie, ostatnimi czasu [wczoraj :P] szukałem jakiś zniżek z okazji lata. Natrafiłem na stronkę Bluepocket która oferuje kody rabatowe od różnych firm.
    Byłem sceptyczny ale itak jako ze w h&m upatrzyłem sobie koszulę za 129pln to postanowiłem sprawdzić czy to coś warte. Wybrałem koszulę, przy kasie pokazuję appke i Pani mówi że ona o niczym nie wie, zapyta szefową.. Myślę sobie, ale lipę na trzaskałem ;D Przychodzi szefowa, tak paczy, przeskanowała czytnikiem kod z ekranu i weszło. Szefowa była nie miej zaskoczona jak ja i ekspedientka, ale faktycznie urwałem -20% tak jak w appce wyświetlało. Szefowa zaczęła tłumaczyć że to nowe i ona jeszcze nie do końca wie co działa a co nie. Ja tam przytaknąłem że spoko, nie gniewam się i se poszedłem. Niby urwałem 20~pln ale to zawsze coś. Rzućcie okiem na stronkę jakie tam marki mają, na 100% mogę powiedzieć że h&m działa. Czy coś innego to nie wiem. W razie jak by co nie odpowiadam za tą apke, to nie mojego autorstwa i w ogóle xP Nie mniej, stestuje na innym sklepie w przyszłym miesiącu. Jak by ktoś miał pewniaka które działają dawajcie znać. Nadal jestem lekko sceptyczny bo -60% w ZARA brzmi na fake.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-04-15 o 08:23

mezo
    Gość

Odp: Rabaty, rabaciki?

Ja również korzystam z takich promocji - faktycznie dzięki temu można sporo zaoszczędzić. W ostatnim czasie są bardziej opłacalne niż zakupy grupowe (na które trzeba zresztą uważać).
    Dobre kody rabatowe można znaleźć na tej stronie - jest tam sporo promocji na ubrania, książki, kosmetyki czyli wszystko po trochu.
    NIektóre kody pokrywają się wprawdzie z promocjami w sklepach ale niektóre są naprawdę unikatowe jak na przyklad kod na 90% zniżkę na płyty w sklepie internetowym Merlin (oczywiście nie omieszkałem skorzystać).
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-04-15 o 08:23

Obserwator
    Mieszka w
    Świebodzin/Zielona Góra
    Siła Reputacji
    0

Uwielbiam takie promocje. Zawsze z nich korzystam. To świetna okazja na zaoszczędzenie kilku groszy.

Ja też zawsze czekam na promocje. Wtedy wiem ile tak na prawdę wart jest dany artykuł

Początkujący
    Mieszka w
    Płock
    Siła Reputacji
    0

U mnie jest tak samo.. Zawsze coś zostaje w kieszeni na inne wydatki

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

To ja mam fajną promocję. Sama już skorzystałem teraz czekam na prezent. Przy zakupie żelazka Zelmer dostaje się w prezencie dzbanek filtrujący wodę. Trzeba tylko zgłosić zakup przez internet albo pocztą, nic trudnego. Tu są modele objęte promocją: (link)
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-04-15 o 08:24

Miro
    Gość

Każdy lubi być doceniony rabatem, musimy być tego pewni, że cena najpierw nie wzrosła, aby później być obniżona przez kupon

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia