Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
    Miro
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Pomysł na biznes - w co warto zainesować?

Tu piszą, że firma transportowa w Polsce to dobry wybór na inwestycje w biznesie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 24-03-15 o 18:02

Baskula
    Gość

Ja od zawsze chciałam mieć biuro projektowe, więc bez względu na wszystko na pewno będę je w bliższej lub dalszej przyszłości zakąłdać.

Waler
    Gość

Mając już firmę zawsze dobrze jest się zaopatrzyć w program do zarządzania firmą. U mnie jest Offigo i zastępuje pracę kilku osób, znacznie usprawnia organizację pracy i przynosi oszczędności w wydatkach i czasie. Licencja kosztuje jest 25zł wiec to żaden koszt.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja też nie mam za dużego kapitału więc rozglądam się za pomysłem który jest "ekonomiczny" na stracie.Kredytów zaciągać nie chcę, choć wiadomo że teraz to nie trudno o pożyczkę, banki same się proszą.Nigdy nie myślałem o franczyzie, ale pomysł na otwarcie placówki CUK mnie zainteresował, kupowałem tam polisę i nawet mi do głowy nie przyszło że to placówka franczyzowa.Ciekawe po jakim czasie taka agencja przynosi zyski, jaki jest realny czas potrzebny żeby zacząć dobrze zarabiać?

Waler
    Gość

usługi sa najmniej ryzykowne i najmniej inwestujesz, moze jakies uslugi informatyczne albo np naprawianie telefonów.

mezo
    Gość

Warto jest inwestować w nieruchomości.
    Zobaczcie ile obecnie nowych inwestycji powstaje w województwie pomorskim:
    (spam)
    Mieszkaniowych ale i biznesowych.
    Warto jest się uczyć obecnie od najlepszych. Ciekawa jest jeszcze branża turystyczna. Coraz więcej osób lubi podróżować. wypoczywać. Społeczeństwo się bogaci tak więc baza turystyczna będzie się rozwijała.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 24-03-15 o 18:02

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Pięknie, tylko żeby zainwestować w turystykę to już trzeba mieć sporą kasę.W tej chwili poza moim zasięgiem.A jak się dowiadywałem już w Cuk to na start będę potrzebował ok.15 tys, czyli dam radę bez kredytu.Rok się kończy, w nowym chciałbym już w końcu podziałać na swoim.

Waler
    Gość

Wato zainwestować w oprogramowanie do zarządznia majątkiem i zarządznia rozliczeniami, zobacz sobie Offigo, najtańsza licencja kosztuje ok 21zł wiec grosze, a bardzo pomoże w prowadzeniu firmy

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał srebrny Zobacz post
    Pięknie, tylko żeby zainwestować w turystykę to już trzeba mieć sporą kasę.W tej chwili poza moim zasięgiem.A jak się dowiadywałem już w Cuk to na start będę potrzebował ok.15 tys, czyli dam radę bez kredytu.Rok się kończy, w nowym chciałbym już w końcu podziałać na swoim.
    Zawsze możesz na początku zostać niezależnym doradcą, wtedy nic nie inwestujesz.Ja byłem na rozmowie w tej sprawie , jakbyś miał pytania to pisz.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

No tak wiem... tylko że jako ten doradca masz dostęp do oferty 8 TU, a gdy prowadzisz placówkę franczyzową to do pełnej czyli 30 - stu. Czyli można sobie prosto przeliczyć,że mając własną placówkę szybciej masz szansę na lepszy zysk.Ja wychodzę z założenia, że jak już rozkręcać biznes to nie na pół gwizdka

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia