Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Twoja ocena: Yes No

Odp: Pomysł na biznes - w co warto zainesować?

Dokładnie, jeśli masz coś otworzyć to trzeba zaangażować się na 100%

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Zakładając nowy biznes warto powalczyć o dotację. Biznesplan przygotowywany pod otrzymanie dotacji przyda się także w planowaniu firmy i w dokładnym określeniu jej zadań.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jeśli nie masz pojęcia o marketingu, to lepiej daj sobie spokój, albo przestudiuj ten temat, bo inaczej czekają Cię długi, niestety ale sprzedaż nie jest taka łatwa.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał srebrny Zobacz post
    Pięknie, tylko żeby zainwestować w turystykę to już trzeba mieć sporą kasę.W tej chwili poza moim zasięgiem.A jak się dowiadywałem już w Cuk to na start będę potrzebował ok.15 tys, czyli dam radę bez kredytu.Rok się kończy, w nowym chciałbym już w końcu podziałać na swoim.
    Widzę, że też zainteresował Cię ten sam pomysł na własny biznes. Powiedz, otworzyłeś już tą placówkę CUK ? Zależy mi na kilku informacjach z pierwszej ręki, czytałem już na ten temat kilka artykułów, ale wiadomo że najlepsza jest wiedza "praktyka". Głównie chodzi mi o to jak szybko można liczyć na zysk, i czy te pieniądze wymagane na start o którym piszą na stronie wystarczyły Ci na pokrycie kosztów?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Tak już działam. Pierwsze dwa miesiące były trudne, w trzecim byłem już na sporym plusie.Zainwestowałem niecałe 20 tysięcy.Jeśli dalej będzie się tak kręciło jak teraz, to za pół roku myślę zatrudnić pracownika, bo pracy jest sporo. Nawet na forum nie ma czasu..

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dzięki za info.W Warszawie były targi franczyzy, było stoisko CUK tak, że już wszystko wiem tylko działać

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia