Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Hybrid View

pepka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Pomysł na biznes - w co warto zainesować?

Od jakiegoś czasu planuję uruchomienie własnej firmy.
    Mam doświadczenie jedynie w handlu (sprzedawałem różne rzeczy w wielu miejscach). Mój przyszły biznes pewnie też będzie z tym związany. Jakieś pomysły, rady, spostrzeżenia?

Piotr Benet
    Gość

Odp: Pomysł na biznes - w co warto zainesować?

W niewielu miejscach gospodarki jest mała konkurencja. Taką branżą jest np branża sklepów z perfumami z feromonami, artykułami erotycznymi, afrodyzjakami, suplementami diety itd. W wielu miejscowościach do 60-80 tys ludzi nie ma takich sklepów - a widać w społeczeństwie, że zapotrzebowanie jest duże. Nawiąż współpracę z jakąś hurtownią i zacznij to sprzedawać. Partnerów handlowych poszukuje np hurtownia PUH KA-JA Jacek Stempin.
    Współpraca odbywa się na dobrych warunkach. Masz możliwość 6-miesięcznego zwrotu towaru gdybyś uznał, że kiepsko się sprzedaje, marże na poziomie 100-200%, materiały promocyjne, ulotki, banery, wizualizacje 3D. Znajdujesz lokal i zaczynasz. Ryzyko nie jest dużo więc warto spróbować.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-04-15 o 08:25

Początkujący Avatar kamaBankowa
    Mieszka w
    Mieszkam na południu Polski
    Siła Reputacji
    0

Też się nad tym zastanawiałam, najpierw trzeba postawić sobie za i przeciw.

Początkujący Avatar Biuri
    Siła Reputacji
    0

Polecamy skupienie się na innowacyjności podczas zakładania własnego biznesu. Jest to bardzo pomocne i przynosi bardzo duże efekty. Może warto zastanowić się nad podjęciem działalności związanej ze środowiskiem start-up'owym ? Istnieje wiele funduszy inwestycyjnych, które wspierają takie realizacje.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Innowacyjność całkiem spoko, jak będziesz miał zacny pomysł to może i z UE da się trochę dofinansowania wyciągnąć. Też się nad tym zastanawiam, ale na razie jestem na bardzo wstępnym etapie gromadzenia kapitału

no dobrze, a jakiś pomysł co można pod te innowacje podciągnąć macie? Czy to tylko takie przechwalanie się?

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał pepka Zobacz post
    Od jakiegoś czasu planuję uruchomienie własnej firmy.
    Mam doświadczenie jedynie w handlu (sprzedawałem różne rzeczy w wielu miejscach). Mój przyszły biznes pewnie też będzie z tym związany. Jakieś pomysły, rady, spostrzeżenia?

A próbowałeś pośrednictwa kredytowego. Przy Twoim doświadczeniu to może być dobry pomysł.
    Zawsze to zwiększa Twoje szanse, choćby ze darmową stronę internetową, szkolenia, czy motywujący program lojalnościowy.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-04-15 o 08:24

tuliusz
    Gość

Moim zdaniem wszyscy którzy mają duży kapitał powinni zainwestować w wydobycie. Polska ma spore złoża więc żwir, kruszywa nie powinny być problemem. Następnie przerobić to na beton i sprzedawać. Bardzo niedoceniona gałąź gospodarcza.
    Ostatnio edytowane przez tuliusz ; 05-01-15 o 08:10

Waler
    Gość

Mając już firmę zawsze dobrze jest się zaopatrzyć w program do zarządzania firmą. U mnie jest Offigo i zastępuje pracę kilku osób, znacznie usprawnia organizację pracy i przynosi oszczędności w wydatkach i czasie. Licencja kosztuje jest 25zł wiec to żaden koszt.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja też nie mam za dużego kapitału więc rozglądam się za pomysłem który jest "ekonomiczny" na stracie.Kredytów zaciągać nie chcę, choć wiadomo że teraz to nie trudno o pożyczkę, banki same się proszą.Nigdy nie myślałem o franczyzie, ale pomysł na otwarcie placówki CUK mnie zainteresował, kupowałem tam polisę i nawet mi do głowy nie przyszło że to placówka franczyzowa.Ciekawe po jakim czasie taka agencja przynosi zyski, jaki jest realny czas potrzebny żeby zacząć dobrze zarabiać?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia