Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
    pepka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Pomysł na biznes - w co warto zainesować?

Od jakiegoś czasu planuję uruchomienie własnej firmy.
    Mam doświadczenie jedynie w handlu (sprzedawałem różne rzeczy w wielu miejscach). Mój przyszły biznes pewnie też będzie z tym związany. Jakieś pomysły, rady, spostrzeżenia?

Piotr Benet
    Gość

Odp: Pomysł na biznes - w co warto zainesować?

W niewielu miejscach gospodarki jest mała konkurencja. Taką branżą jest np branża sklepów z perfumami z feromonami, artykułami erotycznymi, afrodyzjakami, suplementami diety itd. W wielu miejscowościach do 60-80 tys ludzi nie ma takich sklepów - a widać w społeczeństwie, że zapotrzebowanie jest duże. Nawiąż współpracę z jakąś hurtownią i zacznij to sprzedawać. Partnerów handlowych poszukuje np hurtownia PUH KA-JA Jacek Stempin.
    Współpraca odbywa się na dobrych warunkach. Masz możliwość 6-miesięcznego zwrotu towaru gdybyś uznał, że kiepsko się sprzedaje, marże na poziomie 100-200%, materiały promocyjne, ulotki, banery, wizualizacje 3D. Znajdujesz lokal i zaczynasz. Ryzyko nie jest dużo więc warto spróbować.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-04-15 o 09:25

Początkujący Avatar kamaBankowa
    Mieszka w
    Mieszkam na południu Polski
    Siła Reputacji
    0

Też się nad tym zastanawiałam, najpierw trzeba postawić sobie za i przeciw.

Początkujący Avatar Biuri
    Siła Reputacji
    0

Polecamy skupienie się na innowacyjności podczas zakładania własnego biznesu. Jest to bardzo pomocne i przynosi bardzo duże efekty. Może warto zastanowić się nad podjęciem działalności związanej ze środowiskiem start-up'owym ? Istnieje wiele funduszy inwestycyjnych, które wspierają takie realizacje.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Innowacyjność całkiem spoko, jak będziesz miał zacny pomysł to może i z UE da się trochę dofinansowania wyciągnąć. Też się nad tym zastanawiam, ale na razie jestem na bardzo wstępnym etapie gromadzenia kapitału

no dobrze, a jakiś pomysł co można pod te innowacje podciągnąć macie? Czy to tylko takie przechwalanie się?

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał pepka Zobacz post
    Od jakiegoś czasu planuję uruchomienie własnej firmy.
    Mam doświadczenie jedynie w handlu (sprzedawałem różne rzeczy w wielu miejscach). Mój przyszły biznes pewnie też będzie z tym związany. Jakieś pomysły, rady, spostrzeżenia?

A próbowałeś pośrednictwa kredytowego. Przy Twoim doświadczeniu to może być dobry pomysł.
    Zawsze to zwiększa Twoje szanse, choćby ze darmową stronę internetową, szkolenia, czy motywujący program lojalnościowy.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-04-15 o 09:24

tuliusz
    Gość

Moim zdaniem wszyscy którzy mają duży kapitał powinni zainwestować w wydobycie. Polska ma spore złoża więc żwir, kruszywa nie powinny być problemem. Następnie przerobić to na beton i sprzedawać. Bardzo niedoceniona gałąź gospodarcza.
    Ostatnio edytowane przez tuliusz ; 05-01-15 o 09:10

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja raczej nastawiam się na sukces, ale małymi krokami, po prostu znam swoje możliwości. Myślałem żeby rozkręcić jakąś franczyzę, gdzie na start nie byłaby wymagana zbyt duża kwota pieniędzy i dostałem propozycję od CUK, ale na początek postanowiłem że zostanę ich niezależnym doradcą. Nic nie muszę inwestować,a przynajmniej się sprawdzę,zbadam rynek.Gdybym wpadł na jakiś innowacyjny pomysł to byłoby super, ale realnie oceniam swoje możliwości

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Na jaki innowacyjny pomysł? Oczywiście racja, że franczyza czy partnerstwo w usługach, pośrednictwie, etc. to fajna rzecz, bo jeżeli nie musisz wiele inwestować, to ryzyko nie jest zbyt wielkie

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia