Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
    Skorka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Obowiązkowy sprzęt w kuchni

Hej. Bez czego nie wyobrażacie sobie waszych kuchni? Co jest waszym zdaniem ich obowiązkowym wyposażenie, a co jest zbędne? Robimy niebawem remont i może skorzystamy z jakichś pomysłów innych osób. Czy waszym zdaniem na wyposażenie kuchni trzeba sporo wydać?

Mariusz25
    Gość

Odp: Obowiązkowy sprzęt w kuchni

niezbedne to jest kuchenka, zlew:P ,lodówka, mikrofala oraz pochłaniacz. Do tego nic wiecej by mi nie było trzeba. Co do kosztów to nie mam pojęcia. Jeżeli mówimy o tych niezbędnych rzeczach bez remontu to obstawiam około 4-5 tys.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Bez noża granków lodówki pieca i zmywarki

masterchef
    Gość

Podstawą jest lodówka, zmywak oraz piekarnik. reszta zależy od upodobań danej osoby .

Lodówka na pewno. Gorzej, gdy chce się kupić jakąś solidną lodówkę, ale za mniejsze pieniądze. Da się tak?

koter
    Gość

To zależy co to znaczy według Ciebie mniejsze pieniądze? Według mnie jak chcesz żeby sprzęt długo podziałał bez awarii to lepiej nie oszczędzać. Jeśli chodzi o sprzęt agd w mojej kuchni to praktycznie wszystko mam jednego producenta.

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Lodówka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, blender. Jakie macie doświadczenie ze zmywarkami? Opłaca się?

Początkujący Avatar Venom233
    Siła Reputacji
    0

Zdecydowanie kuchenka i lodówka...
    Even the genius asks questions.

koter
    Gość

Cytat Napisał Fart Zobacz post
    Lodówka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, blender. Jakie macie doświadczenie ze zmywarkami? Opłaca się?
    Według mnie jeśli chodzi o zmywarkę to zależy od liczebności domowników bo dla jednej czy dwóch osób to raczej nie jest opłacalny zakup no chyba że ktoś nie ma co z pieniędzmi robić. Jak w domu są 4 osoby i więcej tak jak u mnie na przykład, to nie ma co tych naczyń się już trochę uzbiera w ciągu dnia i wtedy zmywarka to jest pożytecznym urządzeniem W zeszłym roku kupiliśmy model ESL8525RO i był to trafny wybór.

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Oczywiście zakup nawet najmniejszej zmywarki musi mieć uzasadnienie. Choć singiel jeżeli często imprezy urządza, to i dla niego może to się okazać przydatny sprzęt, który przecież nie musi być używany codziennie.
    Wszystko zależy od rodziny, bo jeżeli w domu mało się gotuje, sporo je poza domem, to zmywarka faktycznie może okazać się zbędna.
    Sądzę, że w temacie jednak chodzi przede wszystkim o potrzeby rodzin, a tym już tego typu urządzenie może być bardzo przydatne. Pozostaje tylko kwestia doboru pod wielkość rodziny i kuchni.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia